ΖΙΡΙΝΟΦΣΚΙ: Να διαμελιστεί η Τουρκία και...

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

ΖΙΡΙΝΟΦΣΚΙ: Να διαμελιστεί η Τουρκία και...

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 20 Φεβ 2016, 11:30

ΖΙΡΙΝΟΦΣΚΙ: ΝΑ ΔΙΑΜΕΛΙΣΤΕΙ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΝΗΚΟΥΝ!


Σε μια δήλωση που θα συζητηθεί, προχώρησε ο γνωστός φιλέλληνας Βλαντιμίρ Ζιρινόφσκι, σε απάντηση της δήλωσης του πρωθυπουργού της Τουρκίας, Νταβούτογλου, ότι «δεν θα αναγνωρίσουμε την Κριμαία».

Ιδού:

«Ο πρωθυπουργός της Τουρκίας δήλωσε στην Ουκρανία ότι δεν θα αναγνωρίσει την Κριμαία. Αυτός είναι ένας άσχετος. Εμείς πήραμε την Κριμαία όταν η Τουρκία διαμελιζόταν με την Συνθήκη του Κιουτσιούκ Καϊναρτζή. Η Κριμαία και η απελευθέρωσή της, δεν είχε καμία σχέση με την Ουκρανία. Η ασχετοσύνη της Τουρκίας, τους οδηγεί συνεχώς σε αδιέξοδα.

Εμείς πρέπει ως απάντηση σ’ αυτό να αναγνωρίσουμε το Κουρδιστάν ως ανεξάρτητο κράτος. Πρέπει να απαιτήσουμε να δοθούν τα εδάφη της Δυτικής Αρμενίας. Εκτός αυτού, μπορεί να έλθουν στην επιφάνεια οι εδαφικές απαιτήσεις της Βουλγαρίας και της Ελλάδας. Έτσι, δεν θα μείνουν εδάφη στην Τουρκία».

http://kozaninews.blogy.gr/post/3560-zi ... is-anikoyn
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
alkinoos
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 6717
Εγγραφή: Παρ 08 Απρ 2011, 23:21
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 79 φορές
Έλαβε Likes: 92 φορές

Re: ΖΙΡΙΝΟΦΣΚΙ: Να διαμελιστεί η Τουρκία και...

Δημοσίευση από alkinoos » Κυρ 21 Φεβ 2016, 13:26

Αν ποτέ συμβεί κάτι τέτοιο,ο διαμελισμός της Τουρκίας,κανείς ,μα κανείς υπεύθυνος στον Ελλαδικό χώρο δεν θα ενεργήσει προς όφελος της Ελλάδας,διότι δεν κυβερνούν Έλληνες...
"Ο ύπνος του σώματος έγινε ξύπνημα της ψυχής και το κλείσιμο των ματιών αληθινή όραση, και η σιωπή μου εγκυμονούσε το καλό, και η διατύπωση του λόγου μου έγινε δημιούργημα αγαθό" Ερμής Τρισμέγιστος

Δεν στηνω καινούργια είδωλα εγώ, τα παλιά ας μάθουν τι τους στοιχίζει το να έχουν ξύλινα πόδια - Νιτσε @ Ιδε ο άνθρωπος

Ήρθαν ντυμένοι φίλοι αμέτρητες φορές οι εχθροί μου το παμπάλαιο χώμα πατώντας και το χώμα δεν έδεσε ποτέ με τη φτέρνα τους - Ελυτης
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5846
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 122 φορές
Έλαβε Likes: 196 φορές

Re: ΖΙΡΙΝΟΦΣΚΙ: Να διαμελιστεί η Τουρκία και...

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Κυρ 21 Φεβ 2016, 17:26

να σας μεταφέρω τι λέει η προφητεία ; :D
Άβαταρ μέλους
alkinoos
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 6717
Εγγραφή: Παρ 08 Απρ 2011, 23:21
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 79 φορές
Έλαβε Likes: 92 φορές

Re: ΖΙΡΙΝΟΦΣΚΙ: Να διαμελιστεί η Τουρκία και...

Δημοσίευση από alkinoos » Κυρ 21 Φεβ 2016, 18:51

AnonymosEreynhths έγραψε:να σας μεταφέρω τι λέει η προφητεία ; :D

:D :lol: :lol: :freak:
"Ο ύπνος του σώματος έγινε ξύπνημα της ψυχής και το κλείσιμο των ματιών αληθινή όραση, και η σιωπή μου εγκυμονούσε το καλό, και η διατύπωση του λόγου μου έγινε δημιούργημα αγαθό" Ερμής Τρισμέγιστος

Δεν στηνω καινούργια είδωλα εγώ, τα παλιά ας μάθουν τι τους στοιχίζει το να έχουν ξύλινα πόδια - Νιτσε @ Ιδε ο άνθρωπος

Ήρθαν ντυμένοι φίλοι αμέτρητες φορές οι εχθροί μου το παμπάλαιο χώμα πατώντας και το χώμα δεν έδεσε ποτέ με τη φτέρνα τους - Ελυτης
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νεότερη Ελληνική Ιστορία”