Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 27 Μαρ 2017, 16:00

O πολύ δυνατος παίχτης που μας εντυπωσίασε με το βίντεο που πραγματευόταν
το θάνατο του Παντελίδη ξαναχτύπησε και μου έκανε το μυαλό σμπαράλια.



https://www.youtube.com/watch?v=f-GWcV60JHw


Του βγάζω το καπέλο μεν, διαφωνώ σε μια παράμετρο της συλλογιστικής του, δε.
Εγώ δεν πιστεύω στο τυχαίο και στις συμπτώσεις.

Διευκρινίζω όμως: Είναι τόσο ανατριχιαστικά ακριβείς οι αριθμολογικοί συνειρμοί, που δε θα πιστέψω
ποτέ ότι έχουν τόση ακριβή νοημοσύνη οι καμπαλιστες, μασόνοι, ιλουμινάτοι κλπ για να τα στήσουν
και να τα καθορίσουν με χειρουργική ακρίβεια.
Αυτό που με κάνει να απορρίπτω απολύτως το "τυχαίο" και το "συμπτωματικό" ομως,
είναι ακριβώς αυτή η αριθμολογική ακρίβεια... κι έτσι οδηγούμαι
αναπόφευκτα στο συμπέρασμα πως κάποια εξωδιαστατική δύναμη,
πολύ ανώτερη της δικής μας νοημοσύνης (και τεχνολογίας αν θέλετε), τα στήνει αυτά.


Σ'αυτό που συμφωνώ με τον δημιουργό του βίντεο, είναι ότι "αυτοί" τα εντοπίζουν αμέσως,
πολύ γρηγοροτερα από μας (σπο το συνειδητό μας δηλαδή- γιατί το υποσυνείδητο τα εντοπίζει επίσης)
τα αποκωδικοποιούν και καθορίζουν τις κινήσεις τους με γνώμονα και πυξίδα αυτά τα γεγονότα.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 27 Μαρ 2017, 17:46

Ενας φίλος από φβ μου είπε ότι στο 6:15 υπήρχε ένα κρυφό κείμενο γραμμένο ανάποδα.
Ήταν σε κλάσμα του δευτερολέπτου αλλά τελικά κατάφερα να το εντοπίσω και να κάνω
screenshot

Εικόνα

ούτε και μπροστά σε καθρέφτη δε μπορώ να το διακρίνω, λόγω χρωμάτων...τα ματάκια μου αδύναμα
(ου γαρ έρχεται μόνο το άτιμο :geros: )

Οποιος καταφέρει να το διαβάσει, ας μας διαφωτίσει κι εμάς τους γκαβούς
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5846
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 122 φορές
Έλαβε Likes: 196 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Δευ 27 Μαρ 2017, 18:37

Έκανα reverse το mirror effect που χρησιμοποίησε στο κείμενο:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 27 Μαρ 2017, 19:20

Το είχα βγάλει, αλλά από πάνω προς τα κάτω... ουφ, ΠΛΗΡΩΣ ανάποδο λέμε...

Ευχαριστώ πολύ Αντώνυμε.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 28 Μαρ 2017, 00:13

Στο σχετικό νήμα στα Κατοχικά http://katohika.gr/sinomosia/dimosio-mi ... seskepasa/

ένας χρήστης είπε

Εικόνα

και απάντησα

Ο χρήστης που ανέβασε το βίντεο, είναι δυνατός παίχτης και ψαγμένος, πράγμα που είδαμε και στην ανάλυση για το θάνατο του Παντελίδη. Μου αφήνει όμως κάποια κενά. Στο στιγμιαίο υποσυνείδητο μήνυμα που έβαλε στο βίντεό του, αποκάλυψε αρκετά αν και κρατώ μικρό καλάθι για το αν είναι όντως τέκτων 28ου βαθμού και μάλιστα τέκτων που τον κυνηγάνε και κρύβεται. Μπορεί να αναρωτηθεί κανείς βέβαια γιατί κρύβεται… Τους πήγε κόντρα; κι αν ναι, πού; Δεν είδα να τους πολεμάει κάνοντας αυτές τις αποκαλύψεις.. Είδα απλά να ακονίζει τα μυαλά μας, πράγμα καλό. Βέβαια πίσω από το καλό πρέπει να ψάχνουμε και την ΠΡΟΘΕΣΗ, γιατί αυτή μετράει εδώ. Αν η πρόθεσή του ήταν απλά να μας αφυπνίσει, οκ, έδωσε κάποια ερεθίσματα. Αν η πρόθεσή του ήταν να εκθέσει «αυτούς» όπως τους αποκαλεί, εγώ δεν το είδα. Αρα και πάλι ερχόμαστε στο γιατί τον κυνηγάνε. Έχω διαστάσεις σε μια παράμετρο της συλλογιστικής του, (αυτή περί τυχαίου και συμπτώσεων) αν και δεν είναι αρκετά σαφής πάνω σ’αυτό… απ’τη μια μιλάει για «τυχαίο» και «συμπτώσεις», από την άλλη το 83 χρησιμοποιείται τόσο (λέει) που παυει να είναι τυχαιο..; Εν πάση περιπτώσει, εγώ δεν πιστεύω στο τυχαίο και στις συμπτώσεις. Επίσης δεν πιστεύω ότι «αυτοί» είναι ικανοί να στήσουν ένα γεγονός (θυσία ή τρομοκρατία) με τέτοιους χειρουργικής ακρίβειας αριθμολογικούς συσχετισμούς… «Αυτοί» ναι, στήνουν γεγονότα τρομοκρατικών ενεργειών, που είναι όμως προχειροδουλειές, μπάζουν από παντού και τις εντοπίζει πια ο κάθε στοιχειωδώς σκεπτόμενος που δεν εκλαμβάνει ως την απολυτη αλήθεια, τη συστημική αφηγηματική. Οπότε, τα γεγονότα τετοιων αριθμητικών συσχετισμών,με ηλικίες, χιλιόμετρα, ώρες, μέρες κλπ., αν είναι στημένα,σίγουρα δεν είναι από «αυτούς»… (μην τους υπερεκτιμούμε τόσο -αυτοί απλά τα αποκωδικοποιούν όπως έκανε ο αναρτήσας το βίντεο και πορεύονται με βάση αυτά)… Αν είναι προκαθορισμένα κάποια δυνατά γεγονότα, είναι ίσως από κάποια (ή κάποιες)εξωδιαστατική δύναμη (ή δυνάμεις), με ευρύτερη γνώση, επίγνωση, ικανότητα, νοημοσύνη, ίσως και τεχνολογία από τη δική μας. Αυτοί οι αρχικοί μου συλλογισμοί πάνω στο θέμα και ευχαριστώ συνονόματε που ζήτησες τη γνώμη μου.


ΥΓ1
To αλλο κενο που μου άφησε (και ξέχασα να το πω στα κατοχικά) είναι ακριβώς ο τρόπος
γραφής του μηνύματος. Απολύτως ανάποδα. Πρακτική των σατανόπληκτων, που τα θέλουν
όλα ανάποδα και προάγουν το "όλα ανάποδα" με όποιον τρόπο μπορούν.

ΥΓ2 Η αριθμολογική του αναλυση δυνατή, άρα ή όντως τέκτων (για το βαθμό δεν ορκίζομαι)
ή πολύ δυνατός μελετητής των "επιστημών" της αποκρυφιστικής κάλτας.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5846
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 122 φορές
Έλαβε Likes: 196 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Τρί 28 Μαρ 2017, 10:50

Είπε ο Μητσοτάκης πως η οδηγική ασφάλεια είναι πολιτική τους προτεραιότητα...

άντε να δούμε πως θα τα βάλεις με τον μέσο μάγκα ταξιτζή που λέει : να ούμε φιλαράκι μας βάζουν τώρα να να ουμε να βάλουμε ζώνες και τέτοιες μλκιες (θυμάμαι χαρακτηριστικά φάση προ δεκαετίας στην Αθήνα)

να δουμε πως θα κυνηγήσεις στην επαρχία τα ανασφάλιστα και τα οχήματα που έχουν να περάσουν ΚΤΕΟ μέχρι και 10 έτη...(σε κάθε έλεγχο τσακώνουν λίγους)

Πέρσι σε κοντινό χωριό κάτι έγινε και έπεσε καρφωτή....γράψανε τους πάντες στο χωριό εκτός από 2-3 που είχαν ασφάλεια αυτοκινήτου..

Μην έχεις τυχερό και τους πετύχεις στον δρόμο. Αν δεν καλύπτει η ασφάλεια τρακάρισμα με ανασφάλιστο περίμενε από το κράτος να αποζημιωθείς τον επόμενο αιώνα.

+Ου μπλεξιουC+

Πως το αντιμετωπίζεις; Πιθανολογώ, πως όλοι αυτοί οι καθυστερημένοι...συγγνώμη...μάγκες να ουμε μαμαμε και δέρνουμε στο δρόμο τύφλα μετά από κάθε πανηγύρι...έχουν και τις ανάλογες πολιτικές γνωριμίες για να σβήσουν τα πρόστιμα.

Πως αντιμετωπίζεις τους καθυστερημένους οδηγικά εννοώ.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 28 Μαρ 2017, 11:11

AnonymosEreynhths έγραψε:Είπε ο Μητσοτάκης πως η οδηγική ασφάλεια είναι πολιτική τους προτεραιότητα...
Αν πράγματι νοιάζονταν οι κύριοι για ασφάλεια (αν όχι των γκαζοφονιάδων, τουλάχιστον των αθώων θυμάτων),
θα είχαν φροντίσει να μην επιτρέψουν στις αυτοκινητοβιομηχανίες να βγάζουν αμάξια που πιάνουν
ταχύτητες αεροπλάνου. Εδώ λένε οτι υπάρχουν "πανάκριβα μοντέλα" που πιάνουν και 300.
Ο ΛΟΓΟΣ που επιτρέπονται και κατασκευάζονται τέτοια "πολυτελή" ποιος είναι ακριβώς;
Για την "ηδονή της ταχύτητας"? Πιπες μπλε σε ροζ βαζάκια.
Σε ποιους δρόμους; Και στις καλύτερες autobands ο κίνδυνος
να σκοτωθείς (ΚΑΙ να σκοτώσεις) από υπερβολική ταχύτητα είναι μεγάλος.
Μόνο στον αέρα ή στο διάστημα είσαι ασφαλής με τέτοιες ταχύτητες...Άρα?
Άλλος ένας τρόπος να πας στον άγιο πέτρο με συνοπτικές διαδικασίες; Ω ναι.

Τι θα της έκανε η ζώνη της 33χρονης μάνας και του μωρού που ήταν μέσα στο
σταθμευμένο χόντα; Τοίχο μεγατόνων ήθελε πίσω απ'το αμάξι για να γλυτώσει,
όχι ζώνη... Άρα και τα της ζώνης τρίχες, για να μας δείχνουν ότι νοιάζονται
για την ασφάλειά μας, αλλά στην ουσία, να μας δείχνουν πόσο δεμένους
και εντελώς πιεσμένους μας θέλουν σ'όλη την πορεία της ζωής μας στον πλανήτη
και εκτός αυτοκινήτων. "ταξιδεύουμε" σ'αυτή τη ζωή με ή χωρίς αμάξι, δεμένοι χειροπόδαρα...
ποιητικά πραγματικό.

Έχουμε και τους τζάμπα μάγκες "να'ουμε..." και δένει για τα καλά το γλυκό.
Τα ΚΤΕΟ σεο, μεο, πάλι για να μπαίνουν στον κορβανά φράγκα...
Σιγά μην κόπτονται αν σκοτωθούμε... μάλλον χαρά τους θα'ναι, αφού θα γλυτώσουν
μελλοντικές συντάξεις...

Εδώ βρίσκουν χίλιους τρόπος να μειώνουν το προσδόκιμο ζωής μας, και μέσα απο
τις φαρμακευτικές και μέσα απ'τον ίδιο τον αέρα που αναπνέουμε, το νερό που πίνουμε κλπ κλπ
δε θα χρησιμοποιούσαν και το αμάξι σαν έναν παράγοντα εξόντωσης; Σιγά μη δεν το έκαναν...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5846
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 122 φορές
Έλαβε Likes: 196 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Τρί 28 Μαρ 2017, 11:59

Όχι στην περίπτωση του τροχαίου με την μάνα και το παιδί η ζώνη δεν θα της έκανε τίποτα.

Άσε που αν με κάποιο τρόπο έφερνε τούμπα το αυτοκίνητο και δεν καιγόταν....ίσως να την εμπόδιζε και να βγει.

Τα περί ζώνης δεν το έγραψα για αυτό το περιστατικό. Αλλά σε normal οδήγηση είναι βεβαίως απαραίτητη. Αν δεν φορούσα ζώνη όσες φορές μου έχει πεταχτεί ένα γατί μπροστά μου ή μου είχαν ορμήσει σκυλιά θα είχα αλλάξει 10 μασέλες.
Φυσικά και η χρήση ζώνης είναι απαραίτητη. Δεν με ενδιαφέρει αν το κάνουν η δεν το κάνουν για την ασφάλεια μας. Η ζώνη προστατεύει από πολλούς κινδύνους και όποιος δεν την φορά κακό του κεφαλιού του κάνει.
Όταν πέσει το πρόστιμο όμως τότε να δεις πως το χεράκι πάει αυτόματα στην ζώνη όταν μπεις στο αυτοκίνητο.

όσο για το ΚΤΕΟ και εδώ θα διαφωνήσω εν μέρη. Ναι μεν πάνε χρήματα στο κράτος αλλά σου λένε και κάποια πράγματα που βλέπουν που πιθανόν άλλοι μάστορες κάνουν τα στραβά μάτια μέχρι να πάθεις την στραβή και αν δεν σκοτωθείς να τους τα ακουμπήσεις μετά γερά.

π.χ στο τελευταίο ΚΤΕΟ ήθελαν τα μαρκούτσια των φρένων άλλαγμα γιατί είχαν σαπίσει.

Ο μάστορας όλο να ουμε που τα ξέρει όλα έκανε τα στραβά μάτια. Και τι γίνεται όταν κατεβαίνω τις στροφές στο χωριό και φύγουν τα υγρά των φρένων; Θα πάω να δω τι έχει κάτω η χαράδρα...

Αἰωνία σου ἡ μνήμη, ἀξιομακάριστε καὶ ἀείμνηστε ἀδελφέ ἡμῶν...Πάμε για τον άλλο κόσμο από μια μαλακία!

Δεν διαφωνώ με το πρώτο σκέλος για τα αυτοκίνητα που πιάνουν πολλά χλμ. Αλλά η ζημιά μπορεί να γίνει και με 40 χλμ ή και με 60....
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 13:29

Συζητιέται πολύ τελευταία το γεγονός ότι ο Υπάτιος ξαναπαντρεύεται
με την κοπέλα εγκυμονούσα νομίζω, 20 μήνες μετά το τραγικό δυστύχημα.
Απ'τη μια κατανοώ την ανάγκη του να βγει απ'τα σκοτάδια και το "η ζωή συνεχίζεται"
από την άλλη... το ότι τσέπωσε μπόλικο χρήμα από τον μίστερ τζάμπο και
προχωράει τόσο γρήγορα, μου κάνει κάπως...
Φυσικά δεν προσυπογράφω τις ύβρεις που έχει δεχτεί από κάποιους...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από doctormarkon » Δευ 19 Νοέμ 2018, 19:09

Κι εγώ το διάβασα για τον Υπάτιο.
Μπερδεύτηκα.
Ένας άνθρωπος που παθαίνει τέτοιο σοκ πόσο γρήγορα το ξεπερνάει?
Γιατί έδωσε δημοσιότητα στο γεγονός?
Αν δεν θέλει κάποιος να δώσει έκταση δεν δίνει.
Δεν είναι δημόσιο πρόσωπο.
Μία τραγωδία τον έκανε διάσημο.
Δεν θα μπορούσε να κάνει το γάμο ¨"Κεκλεισμένων των θυρών"???
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
Isidora
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Δευ 17 Σεπ 2018, 15:55
Irc ψευδώνυμο: Ισιδώρα
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 191 φορές
Έλαβε Likes: 223 φορές
Επικοινωνία:

Re: Το τροχαίο των τροχαίων...(φρίκη)

Δημοσίευση από Isidora » Τρί 20 Νοέμ 2018, 23:12

Το facebook είναι τελικά μεγάλη κουτσομπόλα..., γιατί είναι εύκολο μέσα από εκεί να διαφύγει μια προσωπική πληροφορία...

Η αλήθεια είναι ότι εύκολα μπορεί να παρεξηγηθεί η στάση του, αλλά από την άλλη μεριά, αφού έτυχε και ήρθε ένα παιδί, είναι ένας σοβαρός λόγος να προχωρήσει κανείς σε ένα γάμο, γι΄αυτό και δεν τον παρεξηγώ...
Το σκέφτηκα αρκετά χθες που το διάβασα και κατέληξα ότι η τελετή δεν είναι κάτι που διαφοροποιεί την ουσία..., γιατί ακόμα κι΄αν δεν γινόταν ο γάμος αυτός, από την στιγμή που έχει μπει στην ζωή του μια νέα σχέση, τι σημασία έχει το αν θα παντρευτεί ή αν δεν θα παντρευτεί...?

Από την άλλη πλευρά... και όλη του την υπόλοιπη ζωή να μείνει μόνος και να ζήσει μέσα στο πένθος και την δυστυχία... δεν πρόκειται να τους γυρίσει πίσω, ούτε να κάνει την μοίρα τους διαφορετική...

Μακάρι λοιπόν ο άνθρωπος που δεν είναι δυνατόν να μην πόνεσε και να μην υπέφερε με αυτό που συνέβη στην γυναίκα και στο παιδάκι του και σχεδόν μπροστά στα μάτια του, να κατάφερε να σταθεί στα πόδια του και να προχωρήσει στην ζωή μαζί με έναν άλλον άνθρωπο, μπορεί μετά από αυτό που βίωσε να του το χρώσταγε η ζωή αυτό..., να του ξαναδώσει γρήγορα μια γυναίκα και ένα παιδάκι, δηλαδή μια οικογένεια...
Σταματήστε την Γη να κατέβω!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”