προβλημα με το youtube.εχετε και σεις την ιδια δυσκολια ?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sakis22
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Παρ 22 Ιουν 2018, 23:48
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 17 φορές
Έλαβε Likes: 42 φορές

προβλημα με το youtube.εχετε και σεις την ιδια δυσκολια ?

Δημοσίευση από sakis22 » Τρί 26 Μαρ 2019, 15:26

Καλησπερα..Εχει 1 μηνα περιπου που συμβαινει αυτο, οταν παταω στο ''Φιλτρο'' και ειμαι στην 'ημερομηνια μεταφορτωσης' και θελω παραδειγματος χαρην να αναζητησω βιντεο που ανεβηκαν σημερα και παταω πανω στην κατηγορια ''Σημερα'' δε μου εμφανιζει σημερινα βιντεο ουτε καν τα πιο προσφατα και με βγαζει παλι στην γενικη αναζητηση της κατηγοριας βιντεο που ηθελα να ψαξω ..συμβαινει και σε εσας ? ειναι γενικο προβλημα που εχει το you tube και αν ναι γιατι δε το χουν φτιαξει ακομα ? το ψαξα αλλα δεν υπαρχουν αρθρα ουτε καποιος αναφερει οτι πλεον δεν μπορει να βρισκει βιντεο στην ημερομηνια που θελει να τα ψαξει..οποτε δε ξερω μπορει να ειναι μονο δικο μου προβλημα αλλα δεν ξερω πως εγινε και γιατι δεν φτιαχνεται ..
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5853
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 123 φορές
Έλαβε Likes: 197 φορές

Re: προβλημα με το youtube.εχετε και σεις την ιδια δυσκολια ?

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Τρί 26 Μαρ 2019, 15:32

Εννοείς να βάλεις στο φίλτρο τι ανέβηκε σήμερα αλλα χωρίς να πληκτρολογήσεις κάτι στην αναζήτηση?
Άβαταρ μέλους
sakis22
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Παρ 22 Ιουν 2018, 23:48
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 17 φορές
Έλαβε Likes: 42 φορές

Re: προβλημα με το youtube.εχετε και σεις την ιδια δυσκολια ?

Δημοσίευση από sakis22 » Τρί 26 Μαρ 2019, 15:39

AnonymosEreynhths έγραψε:
Τρί 26 Μαρ 2019, 15:32
Εννοείς να βάλεις στο φίλτρο τι ανέβηκε σήμερα αλλα χωρίς να πληκτρολογήσεις κάτι στην αναζήτηση?
Πληκτρολογω..ας πουμε για παραδειγμα πληκτρολογω στην αναζητηση ''25 μαρτιου παρελαση'' και μετα παω στο φιλτρο και στην ημερομηνια μεταφορτωσης και θελω ας πουμε να δω σημερινα βιντεο που ανεβηκαν, παταω στη κατηγορια ''Σημερα'' αλλα δε μου βγαζει ουτε σημερινα βιντεο ουτε γενικα προσφατα βιντεο ..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sakis22 την Τρί 26 Μαρ 2019, 15:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: προβλημα με το youtube.εχετε και σεις την ιδια δυσκολια ?

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 26 Μαρ 2019, 15:41

Μου συμβαίνει...
εδώ μου'χει συμβεί να ανεβάσω λάιβ στις 17/3 και να δείχνει 16...
γενικά γίνεται ένα μπάχαλο και με τα σχόλια...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5853
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 123 φορές
Έλαβε Likes: 197 φορές

Re: προβλημα με το youtube.εχετε και σεις την ιδια δυσκολια ?

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Τρί 26 Μαρ 2019, 15:53

sakis22 έγραψε:
Τρί 26 Μαρ 2019, 15:39
AnonymosEreynhths έγραψε:
Τρί 26 Μαρ 2019, 15:32
Εννοείς να βάλεις στο φίλτρο τι ανέβηκε σήμερα αλλα χωρίς να πληκτρολογήσεις κάτι στην αναζήτηση?
Πληκτρολογω..ας πουμε για παραδειγμα πληκτρολογω στην αναζητηση ''25 μαρτιου'' και μετα παω στο φιλτρο και στην ημερομηνια μεταφορτωσης και θελω ας πουμε να δω σημερινα βιντεο που ανεβηκαν, παταω στη κατηγορια ''Σημερα'' αλλα δε μου βγαζει ουτε σημερινα βιντεο ουτε γενικα προσφατα βιντεο ..
Εμένα μου κάνει το αλλο.
Πατάω να μου βγάλει τα βίντεο μέχρι πριν ένα μήνα για κατι που ψάχνω και βγάζει μέχρι πριν ενα χρόνο.
Άβαταρ μέλους
sakis22
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Παρ 22 Ιουν 2018, 23:48
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 17 φορές
Έλαβε Likes: 42 φορές

Re: προβλημα με το youtube.εχετε και σεις την ιδια δυσκολια ?

Δημοσίευση από sakis22 » Τρί 26 Μαρ 2019, 16:02

AnonymosEreynhths έγραψε:
Τρί 26 Μαρ 2019, 15:53
sakis22 έγραψε:
Τρί 26 Μαρ 2019, 15:39
AnonymosEreynhths έγραψε:
Τρί 26 Μαρ 2019, 15:32
Εννοείς να βάλεις στο φίλτρο τι ανέβηκε σήμερα αλλα χωρίς να πληκτρολογήσεις κάτι στην αναζήτηση?
Πληκτρολογω..ας πουμε για παραδειγμα πληκτρολογω στην αναζητηση ''25 μαρτιου'' και μετα παω στο φιλτρο και στην ημερομηνια μεταφορτωσης και θελω ας πουμε να δω σημερινα βιντεο που ανεβηκαν, παταω στη κατηγορια ''Σημερα'' αλλα δε μου βγαζει ουτε σημερινα βιντεο ουτε γενικα προσφατα βιντεο ..
Εμένα μου κάνει το αλλο.
Πατάω να μου βγάλει τα βίντεο μέχρι πριν ένα μήνα για κατι που ψάχνω και βγάζει μέχρι πριν ενα χρόνο.
εγω τιποτα ,στην ημερομηνια μεταφορτωσης σε οποια κατηγορια και να παω ειτε ειναι ''Σημερα'' ειτε ειναι ''Αυτη την βδομαδα'' ειτε ειναι ''Αυτο τον μηνα'' δεν βγαζει καθολου αυτο που θελω,μου βγαζει παλια βιντεο δηλαδη αυτα που ειναι τα πιο δημοφιλη και αυτα που εχουν τα μεγαλυτερα views για την συγκεκριμενη αναζητηση βιντεο που πατησα .. ...Ενα μπαχαλο εχει γινει το you tube
Απάντηση

Επιστροφή στο “Youtube, Facebook και άλλα δίκτυα”