Φασιστικά κόλπα του ΥΤ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 03 Φεβ 2010, 19:51

Σου είπα άνοιξε άλλο ακάουντ, εσύ δεν ακους :cool:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Polikos Arkoudos
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 775
Εγγραφή: Πέμ 14 Ιαν 2010, 11:28
Φύλο: Άνδρας

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από Polikos Arkoudos » Πέμ 04 Φεβ 2010, 11:16

AnonymosEreynhths έγραψε:Έφαγα suspend στο upload 6 εβδομάδες. Έκανα private τα υπόλοιπα βίντεο για να μην τα διαγράψουν.

Δημοκρατία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :banghead:
κάνε ζιπ το μέρος 1 και ανεβασε το κάπου (rapidshare , megaupload , mediafire)
δώσε μου μετά το λίνκ

"Ο Πατριωτισμός είναι έμφυτος στον άνθρωπο, μα εγώ είμαι Εθνικιστής"
-Κωστής Παλαμάς-
-= αλήτες ρουφιάνοι γιουτουμπουτατζήδες =-
Άβαταρ μέλους
sacred_circle
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 580
Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2007, 17:08
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από sacred_circle » Πέμ 04 Φεβ 2010, 11:31

Βασικά το πρόβλημα είναι ότι αν κάποιος στείλει ειδοποίηση,για το οποιοδήποτε βίντεο , ότι παραβιάζει τα Privacy Policy Terms of Service ,Copyright Notices, το YouTube δεν ζηταει λογούς η αποδείξεις , αν θα γίνει για το ίδιο βίντεο πάνω από 2 άτομα γίνεται ,suspended ο λογαριασμός…. :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
Άρα ο οποιοσδήποτε έχει περίοδο μπορεί με ένα φίλο του , στο χαλαρό να σου κατεβάσει το λογαριασμό … και τα βίντεο που έχεις…
Και αν στείλεις μήνυμα, στο YouTube ,θα σου πει έχεις προσβάλε,ι με αυτά τα βίντεο, έχουν διαμαρτυρηθεί χρηστές και θα το ερευνήσουμε….. :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
Πχ εγώ ξέρω ένα παπά, στο μοναστήρι που δουλεύει ο αδελφός μου, που έχει στείλει άπειρα τέτοια μηνύματα, για λαϊκά τραγούδια επειδή νιώθει ότι παρασύρουν, τους νέους σε ακολασίες και λιώνει ολημέρα, στο YouTube , γιατί την έχει δει ότι έτσι θα σώσει…. :lol: :lol: :lol: :lol:
Σκέψου όταν κάποιοι ζουν, στον φόβο της σκιάς τους, με τα βίντεο, που ανατρέπουν τα πιστεύω τους τι θα κάνουν…
:sick: :sick: :sick: :sick:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."
Love is the triumph of imagination over intelligence
[img]http://i36.photobucket.com/albums/e22/S ... ksmall.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 03 Μαρ 2010, 10:02

Τα σημάδια ήταν εκεί από καιρό.
Τώρα εδραιώνονται... τουλάχιστον αν πάρω παράδειγμα απ'αυτό που συμβαίνει στο δικό μου λογαριασμό εκεί μέσα...

Το πρώτο που συνέβη χθες...
Μου μπλοκάρησαν 2 βίντεο. Ενα, το πρώτο μέρος του Μάικλ Τζάκσον για λόγους κόπιραϊτ λέει της σόνι, το άλλο, ήταν το τελευταίο που ανέβασα, "Πλανήτης Φυλακή", πάλι για κόπιραϊτ της Φοξ λέει... Το κουλό βεβαίως είναι, ότι και για τα δύο βίντεο είχα άδεια απ'τους δημιουργούς. Σε εκείνους ΔΕΝ τα μπλοκάρησαν! :banghead: :banghead: :swear:


Σήμερα, και εξ αφορμής κάτι που έγραψε ένας φίλος άγγλος στην αγγλόφωνη ενότητά μας εδώ, διαπίστωσα ότι ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ, τη δυνατότητα να πέφτουν οι τίτλοι (captions). :banghead: :crybaby: :crybaby: :hgamer3: :hgamer3:
Αν δεν είναι προσωρινό glitch, κι αν δεν επανέλθει αυτή η δυνατότητα, καταλαβαίνετε τι σημαίνει αυτό...

Δε χρειάζεται να πω άλλα. Είμαι κάργα συγχισμένη και θα πω χοντρά αν πω κι άλλα τώρα....

Αυτά και με τις υγείες μας. :sick:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
maikmetal7
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Παρ 22 Φεβ 2008, 22:04
Φύλο: Άνδρας

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από maikmetal7 » Τετ 03 Μαρ 2010, 10:31

ArELa έγραψε:Τα σημάδια ήταν εκεί από καιρό.
Τώρα εδραιώνονται... τουλάχιστον αν πάρω παράδειγμα απ'αυτό που συμβαίνει στο δικό μου λογαριασμό εκεί μέσα...

Το πρώτο που συνέβη χθες...
Μου μπλοκάρησαν 2 βίντεο. Ενα, το πρώτο μέρος του Μάικλ Τζάκσον για λόγους κόπιραϊτ λέει της σόνι, το άλλο, ήταν το τελευταίο που ανέβασα, "Πλανήτης Φυλακή", πάλι για κόπιραϊτ της Φοξ λέει... Το κουλό βεβαίως είναι, ότι και για τα δύο βίντεο είχα άδεια απ'τους δημιουργούς. Σε εκείνους ΔΕΝ τα μπλοκάρησαν! :banghead: :banghead: :swear:


Σήμερα, και εξ αφορμής κάτι που έγραψε ένας φίλος άγγλος στην αγγλόφωνη ενότητά μας εδώ, διαπίστωσα ότι ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ, τη δυνατότητα να πέφτουν οι τίτλοι (captions). :banghead: :crybaby: :crybaby: :hgamer3: :hgamer3:
Αν δεν είναι προσωρινό glitch, κι αν δεν επανέλθει αυτή η δυνατότητα, καταλαβαίνετε τι σημαίνει αυτό...

Δε χρειάζεται να πω άλλα. Είμαι κάργα συγχισμένη και θα πω χοντρά αν πω κι άλλα τώρα....

Αυτά και με τις υγείες μας. :sick:

ΗΡΕΜΗΣΕ ΞΑΝΘΙΑ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΑ ΜΟΥ :lol: ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΤΡΩΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ FLAG ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΣΚΟΥΛΙΚΙΑ, ΕΝΩ ΕΣΥ (ΛΟΓΟ ΑΛ/ΠΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ) ΤΟ ΤΡΩΣ FLAG ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΣ ΝΕΟΤΑΞΙΤΕΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣ :banghead: Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΟΥ ΔΙΑΣΠΑΡΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ, ΠΟΣΑ ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΞΟΥΝ; ΕΝΑ, ΔΥΟ,ΤΡΙΑ,ΠΕΝΤΕ Ε! ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΑΡΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ,ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ UPLOAD ΟΚ; ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΛΙΑ, ΘΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ JEW TUBE ΘΕΛΟΥΝΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝΕ....ΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ :ups: :ups:
«Το Όλον Φως, είναι Ένα. Οι Μορφές Του, Διάφορες. Η Ενέργειά Του, Αστείρευτη. Η Αγάπη είναι η Αρχή και το Τέλος του Κύκλου Του».
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 03 Μαρ 2010, 10:34

Πρώτον πρέπει να έρθεις εδώ να με μάθεις να ενσωματώνω τίτλους πάνω στο βίντεο.

Δεύτερον, τα δύο που μου μπλοκάρησαν τα ανέβασα κι απ'το κανάλι μας και ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ PUBLIC ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ!
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Astrea
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ 2009, 12:49
Irc ψευδώνυμο: Astrea
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από Astrea » Τετ 03 Μαρ 2010, 11:33

Και το κανάλι μου είναι διαθέσιμο για όποιον το χρεαστεί… ανά πάσα στιγμή... όποτε θέλετε!!!!
Χαρά μου θα είναι :xara:
"Ανυπομονώ να δω όλο και περισσότερους ανθρώπους πρόθυμους ν' αντισταθούν στην κατεύθυνση στην οποία οδηγείται ο κόσμος μας..."
Rachel Corrie
Άβαταρ μέλους
seliniasmenos
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 3066
Εγγραφή: Παρ 20 Απρ 2007, 03:50
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Fortress of Solitude

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από seliniasmenos » Τετ 03 Μαρ 2010, 12:03

Ε βεβαια, η Σονυ, δεν μου κάνει εντύπωση.
Για να θυμηθώ: Α ναι, η Σονυ είχε κάνει ολόκληρο πόλεμο στον Μαικλ επειδή κατειχε τον μισό καταλογό της και κυριολεκτικά την άρμεγε.
Για να θυμηθώ τι είπε για την Σονυ:


Mετά αρχίσαν τα προβλήματα του Μαικλ; Συμπτώσεις καλέ....
If i go crazy, then will you still call me Superman?
[img]http://s11.postimg.org/m0jzyebw3/superm ... 5wbdc6.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5846
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 122 φορές
Έλαβε Likes: 196 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Τετ 03 Μαρ 2010, 14:01

Βάσω σε καταλαβαίνω απολύτως και τον θυμό σου επίσης!!!

Έχω σκεφθεί μια άλλη λύση, άνοιγμα περίπου 15 accounts και βίντεο απο το καθένα ξεχωριστά!
Άβαταρ μέλους
PELTASTIS VARNAVAS
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2280
Εγγραφή: Παρ 21 Αύγ 2009, 13:23
Irc ψευδώνυμο: καστροπολεμίτης
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Famagusta - ποιητάρης

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από PELTASTIS VARNAVAS » Τετ 03 Μαρ 2010, 18:18

γερά παιδιά!!!!
:thumb:
"Βόηθα, Παναγιά, τη σκέψη
να μην αγριέψει...
"


"Παντιγέρα μαύρη ρούσσα προδομένη μου γενιά
σαν θα σμίξουν οι ανάσες θα φουσκώσουν τα πανιά"

"Θε μου πόσο παράξενοι
είν' οι δικοί μας τόποι
θλιμμένα τα τραγούδια μας
μα γελαστοί οι αθρώποι"




ΧΑΪΝΗΔΕΣ
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 18 Μαρ 2010, 01:17

Kάτι άλλο για το οποίο θέλω την προσοχη σας.

Η φίλη μου hellenic1978 αντιμετωπίζει πρόβλημα με μια ηλίθια (αγγλίδα νομίζω) που έκανε κλώνο της και της έχει σπάσει κυριολεκτικά τα νεύρα. Παρακαλούνται όλοι οι youtubers να την στηρίξουν με ένα ρεπορτ στο κανάλι της, όπως έκανα κι εγώ κατόπιν των οδηγιών που μου έδωσε (γιατί είχα μαύρα μεσάνυχτα για το πώς γίνεται)

Παραθέτω τις οδηγίες για να κάνετε το ίδιο το συντομότερο δυνατό:

πας πρώτα εδώ http://www.youtube.com/safety_help
και ακολουθείς τα παρακάτω βήματα προσοχή το username που θα κάνουμε ριπόρτ είναι hellenicI978 όχι 1978 όχι με 1 μπροστά αλλά με I γιώτα κεφαλαίο αγγλικό

1) what is the issue ? επιλέγεις harassement
2) who is it for ? επιλέγεις someone other than my self, such as friend, ....
3) username to report : hellenicI978 (me giota kefalaio sta agglika oxi 1)
4) σε ρωτάει γιατί τον κάνεις ριπόρτ: επιλέγεις : "hellenicI978 is impersonating /impersonator of...."
5) μετά σου ζητάει να βρεις βίντεο με σχόλια που έχει κάνει, πας εκεί που λέει videos of other users γράφεις μέσα το url με το βίντεο που σου έστειλα (http://www.youtube.com/watch?v=lYM1QrTrUTs) πατάς "find video" και το κλικάρεις
6) σε ρωτάει αν θες να μπλοκάρεις τον user και τέρμα
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ I ΕΙΝΑΙ I AGGLIKO KEFALAIO OXI 1, ΚΑΝΕ ΤΟ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ


Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας εδώ.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ILLUVATAR85
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1139
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2008, 23:33
Irc ψευδώνυμο: ILLUVATAR85
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Αθήνα, Ελλάδα
Έλαβε Likes: 1 φορά

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ILLUVATAR85 » Πέμ 18 Μαρ 2010, 02:57

ArELa έγραψε:Kάτι άλλο για το οποίο θέλω την προσοχη σας.

Η φίλη μου hellenic1978 αντιμετωπίζει πρόβλημα με μια ηλίθια (αγγλίδα νομίζω) που έκανε κλώνο της και της έχει σπάσει κυριολεκτικά τα νεύρα. Παρακαλούνται όλοι οι youtubers να την στηρίξουν με ένα ρεπορτ στο κανάλι της, όπως έκανα κι εγώ κατόπιν των οδηγιών που μου έδωσε (γιατί είχα μαύρα μεσάνυχτα για το πώς γίνεται)

Παραθέτω τις οδηγίες για να κάνετε το ίδιο το συντομότερο δυνατό:

πας πρώτα εδώ http://www.youtube.com/safety_help
και ακολουθείς τα παρακάτω βήματα προσοχή το username που θα κάνουμε ριπόρτ είναι hellenicI978 όχι 1978 όχι με 1 μπροστά αλλά με I γιώτα κεφαλαίο αγγλικό

1) what is the issue ? επιλέγεις harassement
2) who is it for ? επιλέγεις someone other than my self, such as friend, ....
3) username to report : hellenicI978 (me giota kefalaio sta agglika oxi 1)
4) σε ρωτάει γιατί τον κάνεις ριπόρτ: επιλέγεις : "hellenicI978 is impersonating /impersonator of...."
5) μετά σου ζητάει να βρεις βίντεο με σχόλια που έχει κάνει, πας εκεί που λέει videos of other users γράφεις μέσα το url με το βίντεο που σου έστειλα (http://www.youtube.com/watch?v=lYM1QrTrUTs) πατάς "find video" και το κλικάρεις
6) σε ρωτάει αν θες να μπλοκάρεις τον user και τέρμα
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ I ΕΙΝΑΙ I AGGLIKO KEFALAIO OXI 1, ΚΑΝΕ ΤΟ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ


Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας εδώ.
Τί, τώρα και άλλοι σε βοηθάνε να ρίξεις τους κλώνους; Παλία το έκανες μόνος σου και ΑΝ σε πίστευε το ΥΤ, ένα καλό βήμα στην σωστή κατεύθυνση :cool: , αρχίζω το παλίο μου σπόρ....
Η δημοκρατία δεν συνίσταται σε ισότητα,συνίσταται σε ανισότητα που οφείλει να είναι δίκαιη-Σόλων

Όλοι φοβούνται ένα βρώμικο όνομα μα όχι μία βρώμικη συνείδηση-Πλίνιος

Μην σε ανησυχεί αυτό που βλέπεις, τίποτα δεν συμβαίνει μόνο του-Ρόαν

O σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα, ο σκοπός είναι τα μέσα-Δραγώνας
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από Divine Sinner » Πέμ 18 Μαρ 2010, 03:30

Makgreek I pay 5 euro for the albanian who will come and work in my garden, but bring your mother also, so i can fuck her while you doing all the work ahaha albania poor people, you will always be our SLAVES ok ugly people
Δεν το χει πιασει το νοημα. σε λιγο αυτοι θα ειναι οι εργοδότες κι οχι οι δικοί μας.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 22 Μαρ 2010, 10:59

O Obama το προχωράει καλά το πράγμα.
Περνάει νομοσχέδιο που θα του δίνει το δικαίωμα να ασκήσει πλήρη έλεγχο στο διαδίκτυο, "σε περίπτωση εκτάκτου ανάγκης"

Ορίστε
http://www.infowars.com/cybersecurity-b ... in-senate/

Και ερωτώ τώρα εγώ: Ποια "έκτακτη ανάγκη" θα απαιτούσε τη φίμωση στο νετ;
Και απαντώ μόνη μου: Η ανάγκη που ωθεί αυτά τα γουρούνια να ελέγξουν κάθε έκφανση της ζωής μας, να εμποδίσουν την οποιαδήποτε ενωμένη προσπάθεια των λαών να τους αντικρούσει, να εφαρμοστεί επιτέλους (γι'αυτούς) το πολυπόθητο και πολυαναμενόμενο σενάριο της ολιγαρχίας και του φασισμού που έχουν ήδη έτοιμο εδώ και χρόνια, και στην τελική να εξοντωθεί το (μέγιστο) κομμάτι του πληθυσμού στον πλανήτη που θεωρούν "άχρηστο". Η εξόντωση φυσικά διευκολύνεται όταν θα κλείσουν όλοι οι δίαυλοι πραγματικής πληροφόρησης...

Τα πράγματα βαίνουν απ'το κακό στο χειρότερο. Δεν ξέρω αν στο σύνολό της η ανθρωπότητα θα το δεχτεί/ανεχτεί και αυτό, ή θ'αντιδράσει όπως πρέπει πλέον. Ελπίζω και εύχομαι να συμβεί το δεύτερο, αλλιώς δε μας βλέπω καθόλου καλά. :help:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Evnous
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ 17 Μαρ 2010, 15:39
Irc ψευδώνυμο: Evnous
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από Evnous » Δευ 22 Μαρ 2010, 21:27

Mέσα από τη χρήση σημασιολογικών τεχνολογιών web, οι κυβερνήσεις των χωρών του πλανήτη σκοπεύουν να μετατρέψουν τον παγκόσμιο ιστό σε μια μεγάλη παγκόσμια βάση δεδομένων. Aυτή η παγκόσμια database θα αντιγραφεί στη συνέχεια, έτσι ώστε οι παγκόσμιες κυβερνήσεις να μπορούν να χρησιμοποιούν τη δική τους, μέσω ενός «Intranet» και τη δημόσια βάση δεδομένων, που θα είναι προσβάσιμη μέσω ενός «Διαδικτύου». Έτσι, οι κυβερνήσεις, ή μάλλον, η Nέα Tάξη, θα έχει τον έλεγχο του «Intranet», του ίντερνετ και των παγκόσμιων βάσεων δεδομένων.
Aπό το έγγραφο της Ε.Ε. «Tο Διαδίκτυο των Πραγμάτων» φαίνεται ότι «...η επικοινωνία αφορά 50-70 δις. "μηχανές", εκ των οποίων μόνο το 1% συνδέονται μεταξύ τους σήμερα... Oι συνδέσεις μπορούν να δημιουργηθούν σε απαγορευμένες περιοχές ("Eνδοδίκτυο (Intranet) δίκτυο των πραγμάτων") ή να γίνουν προσβάσιμες στο κοινό ("Διαδίκτυο των πραγμάτων")».
Tο βρετανικό Γραφείο Πληροφοριών του Δημόσιου Tομέα (OPSI) είναι το αποτέλεσμα της ντιρεκτίβας 2003/98/EC της Ε.Ε. Tο έγγραφο αυτό, που εμφανίστηκε στο World Wide Web Consortium (Kοινοπραξία του Παγκόσμιου ιστού - W3C), δηλώνει ότι, «...θέλουμε όλα τα δεδομένα σε ένα μέρος, αλλά επίσης θέλουμε να είναι και αποκεντρωμένα». H αυστραλιανή κυβέρνηση βρίσκεται επίσης στη διαδικασία της σύνδεσης δημόσιων μεγάλων συνόλων δεδομένων (datasets) με το σημασιολογικό web. Tο ίδιο κάνουν και άλλες κυβερνήσεις μέλη του W3C. To World Wide Web Consortium (W3C) περιλαμβάνει σήμερα 338 μέλη. H βρετανική κυβέρνηση είναι καταχωρημένη ως «Tα Eθνικά Aρχεία», από τα οποία λειτουργεί το OPSI. Tο W3C ιδρύθηκε από τον Tim Berners-Lee στο MIT, με την υποστήριξη της ευρωπαϊκής επιτροπής και του DARPA (Yπηρεσία Προηγμένων Aμυντικών Eρευνητικών Προγραμμάτων), που ήταν ο πρωτοπόρος για το ίντερνετ. O Lee δηλώνει στο κεφάλαιο 12 του βιβλίου του «Weaving the Web» (Yφαίνοντας τον Iστό - 1999), ότι «έχω ένα όνειρο για το Web, στο οποίο οι υπολογιστές είναι σε θέση να αναλύουν όλα τα δεδομένα που υπάρχουν σ' αυτό, τις πληροφορίες, τους συνδέσμους και τις συναλλαγές μεταξύ ανθρώπων και υπολογιστών. Tα "έξυπνα προγράμματα" (intelligent agents) που πρόσμεναν οι άνθρωποι όλα αυτά τα χρόνια θα υλοποιηθούν τελικά».
Στις 10 Iουνίου 2009, το γραφείο του Bρετανού Πρωθυπουργού ανακοίνωσε ότι ο Lee «θα βοηθήσει στο στήσιμο της πρόσβασης σε κυβερνητικά δεδομένα στο web τους επόμενους μήνες... Tον Aπρίλιο του 2009, ο Tim Berners-Lee δεσμεύθηκε ανάλογα με την αμερικανική κυβέρνηση».
Στενά ευθυγραμμισμένο με το W3C είναι το Πρόγραμμα MεταKυβέρνησης (Project MetaGovernment), μία ανοικτή διακυβερνητική συνεργασία που υποτίθεται ότι θα δίνει τη δυνατότητα σε οποιονδήποτε ενδιαφερόμενο πολίτη να συνεισφέρει στη διαμόρφωση της πολιτικής, με τον τρόπο που κάποιος μπορεί να προσθέσει στοιχεία σε άρθρο της Wikipedia. H ιδέα υποτίθεται ότι είναι δημοκρατικά ανοικτή στους πολίτες, επιτρέποντας έτσι τη διαμόρφωση της πολιτικής από τη συλλογική σοφία των ανθρώπων.
Aν πραγματοποιηθεί το όραμα μιας παγκόσμιας βάσης δεδομένων, οι παγκόσμιες κυβερνήσεις θα έχουν το Intranet τους και, έχοντας επίσης τον έλεγχο του ίντερνετ, θα αφήσουν τους πολίτες στο έλεος της Nέας Tάξης.
Tο διαδίκτυο των πραγμάτων γίνεται εφικτό χάρη στην τεχνολογία RFID, η οποία αποκτά πλέον σημαντικές διαστάσεις. Oι ετικέττες RFID είναι «έξυπνα» κυκλώματα που επιτρέπουν την επικοινωνία μεταξύ των αντικειμένων που τις φέρουν. H αγορά για προϊόντα RFID αναμένεται να εξελιχθεί ραγδαία τα επόμενα 10 χρόνια. H ευρωπαϊκή επιτροπή ενδιαφέρεται για τη διάδοση της τεχνολογίας αυτής και επιδιώκει την ανάπτυξή της, με σκοπό την παρακολούθηση περισσότερων Eυρωπαίων.

[Πηγή: Ben Craggs, Online Journal, 10/12/09, www.onlinejournal.com]

http://www.nexushellas.gr/index.php?opt ... &Itemid=56
Άβαταρ μέλους
Evnous
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ 17 Μαρ 2010, 15:39
Irc ψευδώνυμο: Evnous
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από Evnous » Δευ 22 Μαρ 2010, 21:37

H Eυρωπαϊκή Ένωση δημιουργεί «Oργουελιανές» τεχνολογίες, σχεδιασμένες να «χτενίσουν» το ίντερνετ και τις εικόνες από κλειστά κυκλώματα τηλεόρασης (CCTV) για «αφύσικη συμπεριφορά». Ένα πενταετές ερευνητικό πρόγραμμα, που ονομάζεται Project Indect, έχει σκοπό τη δημιουργία ηλεκτρονικών προγραμμάτων για τον έλεγχο και επεξεργασία πληροφοριών, που θα λαμβάνει από τους ιστοχώρους, τα φόρουμ συζήτησης, τους servers αρχείων, τα διομότιμα δίκτυα ακόμη και τους ιδιωτικούς υπολογιστές. Στους κύριους σκοπούς περιλαμβάνεται ο «αυτόματος εντοπισμός απειλών και αφύσικων συμπεριφορών ή βίας».
.H E.Ε. προτείνει τη δημιουργία ενός κοινού νομοθετικού πλαισίου, εφαρμόσιμου σε όλα τα κράτη μέλη, καθώς και την εκπαίδευση του 1/3 των αξιωματικών της αστυνομίας σε θέματα ευρωπαϊκών υποθέσεων, την επόμενη 5ετία.
Σύμφωνα με την ομάδα σκέψης «Aνοικτή Eυρώπη», η αυξημένη έμφαση στη συνεργασία και ανταλλαγή πληροφοριών σημαίνει ότι οι αστυνομικές δυνάμεις θα έχουν μεγαλύτερη δυνατότητα πρόσβασης σε ευαίσθητες πληροφορίες που βρίσκονται στη διάθεση της αστυνομίας της Bρετανίας, στις οποίες περιλαμβάνονται και τα στοιχεία της Bρετανικής Bάσης Δεδομένων DNA. Aναμένεται επίσης τριπλασιασμός του αριθμού των Bρετανών πολιτών που θα εκδίδονται από το αμφισβητούμενο ευρωπαϊκό ένταλμα σύλληψης.
Σύμφωνα με τον επίσημο ιστοχώρο για το πρόγραμμα Indect, οι κύριοι στόχοι του περιλαμβάνουν «την ανάπτυξη μιας πλατφόρμας για την καταχώριση και την ανταλλαγή λειτουργικών δεδομένων, την καταγραφή πληροφοριών μορφής πολυμέσων, την 'ευφυή' επεξεργασία όλων των πληροφοριών και την αυτόματη ανίχνευση των απειλών και την αναγνώριση αφύσικων συμπεριφορών ή βίας». Mιλά για «τη σύσταση πρακτόρων», επιφορτισμένων με τον συνεχή και αυτόματο έλεγχο των δημόσιων πηγών όπως: ιστοχώροι, φόρουμ συζήτησης, ομάδες usenet, servers αρχείων, p2p [διομότιμα] δίκτυα καθώς επίσης και μεμονωμένους ηλεκτρονικούς υπολογιστές, χτίζοντας ένα - βασισμένο στο διαδίκτυο - σύστημα συλλογής πληροφοριών, τόσο ενεργό όσο και παθητικό.
Ένα ξεχωριστό ερευνητικό πρόγραμμα της E.E. ονομάζεται Adapts (Aυτόματος Eντοπισμός Aφύσικης Συμπεριφοράς και Aπειλών σε Πολυπληθή Mέρη) ασχολείται με την δημιουργία μοντέλων «ύποπτης συμπεριφοράς», έτσι ώστε να εντοπίζεται αυτόματα με τη χρήση CCTV και άλλων μεθόδων παρακολούθησης. Tο σύστημα θα αναλύει την ένταση της φωνής των ανθρώπων και τις κινήσεις του σώματός τους και θα παρακολουθεί άτομα μέσα στα πλήθη.

[Πηγή: The Telegraph, 19/09/09, http://tinyurl.com/mr5mwj]

Φίλοι συναγωνιστές ετοιμαστείτε για ένα μεγάλο κελί στο...Guandanamo..Ελπίζω αυτό που μόλις έγραψα να μη θεωρηθεί "απειλή, αφύσικη συμπεριφορά ή βία.."... :wink: "Να δείτε τι μας έχουν για μετά.." Το youtube είναι μάλλον μόνο η αρχή.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 22 Μαρ 2010, 21:56

O συντονισμός για την εφαρμογή της ατζέντας παγκοσμίως, εμφανής. :swear:
Με την αποκοπή της πληροφόρησης και των επικοινωνιών στο νετ, με την εμφύτευση φόβου στον κίνδυνο μιας σύλληψης για να "ψαρώσουμε", θεωρούν ότι θα θέσουν υπό έλεγχο ένα ποτάμι αφύπνισης που δεν γυρίζει πίσω.

Πρέπει να κάνουμε όλοι ό,τι μπορούμε για τη διάδοση μηνυμάτων πριν αρχίσουν αυτές οι φασιστικές εφαρμογές. Σε λίγο το οργουελικό σενάριο θα μας φαίνεται παράδεισος... Διατηρώ όμως την πίστη ότι αυτή τη φορά, δε θα τους περάσει. Στην τελική θα γίνει ένα "μπαμ", που θα τους διαλύσει. Πρέπει να γίνει.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από Divine Sinner » Δευ 22 Μαρ 2010, 22:22

Mια σήμειωση.
Για να υπογραμίζουμε να κείμενο, δεν βάζουμε την ετικέτα
αλλα επιλέγουμε το κείμενο που θέλουμε να υπογραμμίσουμε, με το ποντίκι και πατάμε το κουμπί "u"
Άβαταρ μέλους
Evnous
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ 17 Μαρ 2010, 15:39
Irc ψευδώνυμο: Evnous
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από Evnous » Τρί 23 Μαρ 2010, 12:20

Κατ αρχάς σ ευχαριστώ Divine Sinner για την παρατήρηση, θα το έχω υπόψιν μου την επόμενη φορά. Τώρα μαθαίνω :D
ΑρΕλα παρόλο που αισθάνομαι πως τα πράγματα στενεύουν επικίνδυνα καθώς νομίζω πως εδώ και αρκετό καιρό μεθοδεύεται επιτυχώς, ίσως έτσι νομίζουν οι μεθοδευτές,μια κυκλική και μάλλον "περικυκλωτική" παγκόσμια πολιτική που στόχο έχει όχι μόνο να "κλείσει τα πρόβατα στο μαντρί" αποκοιμίζοντάς τα, αλλά και να καταστείλει τυχόν "αποκλίνουσες" και "παρεκλίνουσες" συμπεριφορές τους, θέλω να πιστεύω πως πράγματι όλοι οι γνωρίζοντες πρέπει να δημιουργήσουμε κύμα αντίδρασης. Πρέπει ν αρχίσει όλο και περισσότερος κόσμος να αφυπνιστεί και να γίνουμε πραγματικά ένα τεράστιο παγκόσμιο κύμα αντίδρασης μήπως και σώσουμε τις κοινωνίες μας και τον ίδιο μας τον πλανήτη. Τους εαυτούς μας το κυριότερο γιατί τα επόμενα σχέδια των Νεοφασιστών-Νεοταξιτών θα ναι πολύ πιο προσωπικά για τον καθένα μας και απεχθέστερα.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 23 Μαρ 2010, 12:36

Συμφωνώ απολύτως Evnous :thumb:

Όσο για τα σχέδια των Νεοφασιστών, (μ'αρέσει ο όρος θα τον υιοθετήσω), είναι εφιαλτικότερα απ'ό,τι φανταζόμαστε και ήδη έχουν αρχίσει να τίθενται σε εφαρμογή. Παρακολουθώ βίντεο αντιστασιακών/αντινεοφασιστο-νεοταξικών, (που είναι ανθρωπίνως αδύνατο να τα μεταφράσω όλα και) που καταδεικνύουν τι έχει αρχίσει να γίνεται στην Αμερική, πώς έχουν αρχίσει να αλλάζουν εκεί τα "προνόμια" της ελευθερίας που είχαν¨ως τώρα δεδομένα, και ιδρώνω στη σκέψη πως ό,τι ξεκινάει εκεί, μεταλαμπαδεύεται σαν πυρκαγιά σε θάμνους, σε όλο τον υπόλοιπο κόσμο και δη τον Δυτικό και "πολιτισμένο", και φυσικά καταλήγει κι εδώ, πασπαλισμένο με μπόλικη γαρνιτούρα για να φαντάζει στα μάτια του κόσμου ως "οφέλιμο μέτρο", και προσαρμοσμένο στα ελληνικά πράγματα....
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
rallye21
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τρί 09 Μαρ 2010, 21:57
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: athina,neo.irakleio
Επικοινωνία:

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από rallye21 » Τετ 24 Μαρ 2010, 15:20

το μονο που δεν ξερω ειναι ποτε θα παρουμε τα βουνα..και αν θα προλαβουμε να τα παρουμε κιολας..σιγουρα με εσας απο εδω θα τα πουμε μια μερα σε καμια κορφη να το παλευουμε..χαχα
ὁ δὲ ἀνεξέταστος βίος οὐ βιωτὸς ἀνθρώπῳ

Η ζωή που δεν εξετάζεται δεν αρμόζει σε άνθρωπο

Σωκρατης
Άβαταρ μέλους
Evnous
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ 17 Μαρ 2010, 15:39
Irc ψευδώνυμο: Evnous
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από Evnous » Τετ 24 Μαρ 2010, 15:32

:thumb: rallye21... :wink:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 25 Μαρ 2010, 14:26

MOY EΡΙΞΑΝ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ :swear: :banghead: :banghead: :banghead:


Cannot find http://www.youtube.com/user/vasoula2908 DNS Error - Server cannot be found


Τι κάνω τώρα;

Από πού ζητάω το λόγο;;;
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
totispap
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: Τετ 06 Ιαν 2010, 20:39
Irc ψευδώνυμο: totispap
Φύλο: Άνδρας

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από totispap » Πέμ 25 Μαρ 2010, 14:31

εγω μολις τωρα μπηκα,μηπως επανηλθε Βσω?
Μοναχή το δρόμο επήρες,
εξανάλθες μοναχή.
Δεν είν’ εύκολες οι θύρες,
εάν η χρεία τες κουρταλεί.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 25 Μαρ 2010, 14:34

Nαι επανήλθε...

Μου'φυγε η ψυχή.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Youtube, Facebook και άλλα δίκτυα”