lineage 2

Για όσους λιώνουν στο pc :pcpunch:
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:08

Ageroth
Στραβάδι

PostPosted: Wed Oct 11, 2006 10:13 pm

Καλησπέρα,
παίζει κανείς το lineage? έφαγα τα νίατα μου για να συνδεθώ στο bnb....
κάθε βοήθεια δεκτη!
θενκ γιου!.
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:09

Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Thu Oct 12, 2006 7:37 pm

τι εννοείς? ότι δε μπορείς να μπεις?
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:10

Ageroth
Στραβάδι

PostPosted: Thu Oct 12, 2006 11:29 pm

ναι,
:(
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:10

Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Fri Oct 13, 2006 4:31 pm

Το host file στο C: Windows το εχεις σωστό?
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:11

Nemesis
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Mon Nov 20, 2006 11:56 am

τώρα τελευταία έχει πολύ lag ο server ειδικά μετά το update τους έχουν αλλάξει τα φώτα αλλά αυτά παθαίνεις όταν παίζεις σε μη επίσημο server...
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:11

madcat
Κολλημένος Ιδεογραφίτης

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 7:49 pm

Γεια σας! Καταρχην συγχαρητήρια για το όμορφο δικτυακο μερος που φαινεται οτι το έχετε φτιάξει με κέφι και μεράκι!!

Για το Lineage 2 Chronicles 4: Scions of Destiny εχω να πω οτι ειναι ένα υπέροχο Online παιχνίδι (όσοι δουλεύουν το καλοκαίρι θα με καταλάβουν) και θα διαφωνήσω μαζί σας για τον bnb γιατι δεν λέει πολλά:
1. Γιατί ανεβαίνεις πολύ εύκολα level και δεν αξίζει τον κόπο... και 2. Ακουσα περιπτώσεις χρηστών που μπήκαν "ντυμένοι" και το αλλο το πρωί οι χαρακτήρες τους έψαχναν τα ρούχα τους. Ο καλυτερος server για μένα ειναι ο e-global (www.la2.gr Σημείωση: Απορώ τα elf που βρίσκουν τόσο ωραία φορέματα...)! Rolling Eyes

Ειναι δύσκολος server και έχει καλούς χρήστες τουλάχιστον σε σέβονται και δεν σε χτυπάνε με την πρώτη ευκαιρία.
Το μεγαλύτερο ενδιαφέρον σ'αυτο το παιχνίδι είναι οι αποστολές (quests) και το γεγονός οτι σου θυμίζει ότι ΠΑΝΤΑ πρέπει να ρίχνουμε ΦΩΤΙΑ στα τέρατα!! Wink
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:12

s3irios
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 9:56 pm

χεχε madcat.πρωτα απ'ολα καλωσηρθες.
Απο κει και περα ο Eglobal εινβαι απο τους χειροτερεους.Παιζω εκει απο τη πρωτη μερα.ΔΕΝ υπαρχουν GMs για βοηθεια.Εχω χασει ΠΑΜπολλες φορες αντικειμενα.Το λαγκ ειναι ελεεινο καθως και τα restarts.Για να μην αναφερω οτι μουθ εχουν σβησει πανω απο 3 68αρηδες με τα κ0λοwipes τους.Σεβασμος=0

Ο BNB ειναι *3. Δεν ανεβαινεις ευκολα.Πιο δυσκολα απο το Γκλομπαλ.
ΕΙναι πολυ καλιτερα φτιαγμενος.Παρολα αυτα εγω παιζω σε ξενο σερβερ.Εκει που νιωθουν, και εχουν ενα σεβασμο προς τον παικτη.
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:13

ΑρΕλα
Διαχειριστής (Administrator)

PostPosted: Tue Dec 19, 2006 1:30 am

Καλώς μας ήρθες τρελόγατε

Πέρνα κι απ'το Προσωπικό Στίγμα των Μελών μας να αυτοσυστηθείς αν θέλεις, να σε γνωρίσει και η παρέα των ΙΔΕΟ λίγο καλύτερα.

Καλή συνέχεια. :D
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:14

Nemesis
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Tue Dec 19, 2006 1:54 am

τρελλόγατε που να δεις την δικιά μου με την heavy blue wolf αχχ τρελλα είναι
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:14

Pagona
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Tue Dec 19, 2006 10:45 am

XA! Παιδιά! Καταρχήν είναι τρελόγατΑ! Smile
Έγραψα μόνη μου ένα καλωσόρισμα στα στίγματα, για να την τσιγκλίσω να γράψει κι εκεί! Σορρυ για την υπέρβαση, αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ! Είναι πολύ καλή μου κι αγαπημένη ΦΙΛΗ, κι ενθουσιάστηκα που ήρθε εδώ! θα την λατρέψετε...το υπογράφω!

και τώρα την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια απο αυτό το νήμα, γιατί είμαι παντελώς άσχετη...
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:15

ΑρΕλα
Διαχειριστής (Administrator)


PostPosted: Tue Dec 19, 2006 10:58 am
XA! Παιδιά! Καταρχήν είναι τρελόγατΑ


Χαίρομαι που το διευκρινίζεις Παγωνί, γιατί όπως έγραψα και στο καλωσόρισμά της, δεν είναι δυνατόν να καταλάβουμε το φύλο διαδικτυακά, ειδικά ενός που φέρει ένα τόσο "ουδέτερο" νικ 8)
Έγραψα μόνη μου ένα καλωσόρισμα στα στίγματα, για να την τσιγκλίσω να γράψει κι εκεί! Σορρυ για την υπέρβαση, αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ


Τι σόρι βρε και πράσινα άλογα? Καλή ήταν η υπέρβαση γι'αυτούς τους νεόφερτους που είτε είναι ντροπαλοί, είτε τεμπελιάζουν. Τόσο καλή, που σκέφτομαι να την εφαρμόσω και για ένα άλλο νέο μέλος μας που εκτίμησα ήδη ιδιαιτέρως, από πριβέ συνομιλίες μας στο κανάλι, και η οποία ακόμα δεν "ξεψάρωσε" αρκετά ώστε να αρχίσει να μιλάει, ενώ ΞΕΡΩ ότι έχει πολλά και αξιόλογα να πει (Silke, γλυκιά μου συνονόματη, ακούς? για σένα χτυπάει η καμπάνα! χιχ) :D
Είναι πολύ καλή μου κι αγαπημένη ΦΙΛΗ, κι ενθουσιάστηκα που ήρθε εδώ! θα την λατρέψετε...το υπογράφω!


Για φίλη δική σου, προσωπικά δεν έχω καμία αμφιβολία.
και τώρα την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια απο αυτό το νήμα, γιατί είμαι παντελώς άσχετη...


'Αντε να του δίνουμε παρέα :hug: γιατί κι εγώ ως ΠΑΝΤΕΛΩΣ άσχετη όμως, θαρρώ πως καταχράστηκα της φιλοξενίας αυτής της γωνιάς :xaxas:
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: lineage 2

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 21:16

madcat
Κολλημένος Ιδεογραφίτης

PostPosted: Tue Dec 19, 2006 1:14 pm

s3irios θα συμφωνήσω οτι ο ξενος server ειναι ο καλύτερος γι αυτο και μεταφερθηκα και εγω σ'εναν ξενο. Αλλα για τους ελληνικους το καλοκαίρι που έπαιζα ο bnb ηταν οτι χειρότερο. O e-global απο την αλλη που "εκατσε" μια χαρα στην αρχη μετα ομως απο ενα 3μηνο αρχισε το lag και τα restarts και το βαρέθηκα (εχω διάρα γραμμη και έτρεχα σαν χελώνα εκτος αν εφταιγε το καζανι με τα φίλτρα που κουβαλούσα). Δεν παίζω συχνα γιατι δεν έχω πολύ χρόνο ειπαμε να παίζουμε αλλα οχι να αρρωστήσουμε! Μονο τους καλοκαιρινους μηνες που δυστυχως δουλεύω. Εκτος οτι στον bnb εμπαινε και η κουτσή Μαρία...ολα τα πιτσιρίκια που ήξερα bnb και ξερό ψωμί. :D

Επίσης δεν ειμαι τόσο καλη οσο εσύ, περισσότερο για πλάκα παίζω και μ'αρεσει το σενάριο...! Εχει τέλεια γραφικα...καστρα και υπέροχα μαγικα μέρη. Επίσης για να μην ξεχνιομαστε υπάρχουν οι θετικοι και οι αρνητικοί. Μπορεις να μεταφερθεις μεσω του χαρακτηρα σου στις πόλεις των τεράτων και αναλογα με τις δυνάμεις που εχεις να τα σκοτώσεις! Αν ομως σε βάλει στο ματι ενα δυνατό τέρας και δεν έχεις δυναμεις (γι αυτο πρέπει πάντα να παίρνουμε ενα καλο πρωινο)...εμπρος καλά μου ποδαράκια!! :D :D Και τέλος υπάρχουν οι αποστολες οπου μετα το περας μια επιτυχημένης αποστολής παίρνεις βαθμο! :wink: Αυτα για να μπουν στο νοημα και οσοι δεν ξερουν τι εστι Lineage! Ολα δηλαδη βγαλμένα μέσα απο την ζωή!! :?

Κορίτσια σας ευχαριστω για το καλωσόρισμα!!! :oops:
Πεγκουλίνι σμουτς σμουτς!!! :wink:

Μην νιώθετε άσχημα που δεν ξέρετε πολλα πράγματα γι'αυτα τα παιχνίδια...δεν είναι τίποτα δύσκολο! Αλλωστε θα ηταν ωραίο να μπαίναμε ολοι και να σκοτώναμε μερικά τερατάκια να καθάριζε ο τόπος ε τι λέτε!! :D :D Εχει κάτι γλυκούλια τερατακια.... σου φτιάχνουν την μέρα.... :D
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Άβαταρ μέλους
Nympho
Φρεσκαδούρα
Φρεσκαδούρα
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί 01 Μάιος 2007, 12:44
Φύλο: Άνδρας

Re: lineage 2

Δημοσίευση από Nympho » Σάβ 19 Μάιος 2007, 20:33

Hello Καμμενα!!!να σας προτεινω κατι?? αν θελετε ενα σερβερ χωρις λαγκ και χωρις διαφορες αδικείες, όπως το κλέψιμο και με καλους GMs πηγαίνετε στον Official να κολλήσετε(το μοναδικό πρόβλημα είναι το ότι πληρώνεις κάθε μήνα 14 ευρώ :( )

ποσο σας καταλαβαίνω με το ε-γκλομπαλ......ο χειροτερος σερβερ σ'ολη την ελλαδα(ακομα αναρωτιεμαι πως παιζουν ανθρωποι σ'αυτον τον σερβερ :conf: :conf: :conf: )
ειχα καποτε εκει μια sps 65lvl με Β ολα.μια μερα ομως εκανα μια ανταλλαγη και την επομενη μερα αρχισα να :bye: :bye: :bye: για την ξοτικουλα μου :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: .παιδια και το καλυτερο ειναι να ΑΡΧΙΣΕΤΕ WOW !!!!!
H Ζωη ειναι μια αρρωστια-με τελος το θανατο,η οποια μεταδιδεται με σεξουαλικη πραξη!!!
Άβαταρ μέλους
Cloud
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 18:40
Irc ψευδώνυμο: Cloud12
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Hell
Έλαβε Likes: 33 φορές
Επικοινωνία:

Re: lineage 2

Δημοσίευση από Cloud » Σάβ 19 Μάιος 2007, 22:42

πέστα bill αλλα ποιος να μας ακούσει??? 12 ευρώ αιιαί όχι 14 πάντως καλά τα λες official ft μέχρι και πιο γρήγορο χρ έχει παρότι είναι x1 :urock: :urock: :urock: :urock: :urock:
Ταξιδεύοντας στο γύρο του κόσμου με ιστιοπλοϊκό σκάφος 8 μέτρα .
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηλεκτρονικά Παιχνίδια”