Black Goo (μαύρη γλίτσα)

Του κόσμου τα παράξενα, μελέτες, εξερευνήσεις...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Black Goo (μαύρη γλίτσα)

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 15 Σεπ 2015, 23:55


https://www.youtube.com/watch?v=HtAQdxowpYA



https://www.youtube.com/watch?v=iohe6agKCyQ


Άκουσα αρκετά και στα 2 βίντεο γι'αυτή την ουσία, που ξάφνου βγαίνει στο φως,
ενώ είναι μάλλον πανάρχαιη.
Μεταφράζω μέρος της περιγραφής στο πρώτο βίντεο που δίνω (στο οποίο παρεμπιπτόντως
μιλάει επιστήμονας που μου'δωσε την αίσθηση πως είναι ιδιοφυής)
Υπάρχουν 2 μορφές Black Goo, η μία φτιαγμένη από τη γη, η άλλη ήρθε εδώ εσκεμμένα σε σμήνος μετεωριτών, πριν 80,000 χρόνια. Και οι δύο (ουσίες) έχουν συνείδηση και είναισχεδιασμένες για να δημιουργούν ζωή από τα υλικά αυτού του πλανήτη. Με λίγα λόγια, είναι ένας μηχανισμός "σποράς"...
Η νοημοσύνη που σκόρπισε τη "γκλίτσα" από το διάστημα, δημιουργεί ζωή που παρακάμπτει την
φυσική τάξη, και φέρνει μορφές ζωής σε υψηλότερο επίπεδο από αυτό που θα έπρεπε φυσιολογικά να είναι. Σε αυτήν την περίπτωση, οι ΜΕΓΑΛΕΣ αράχνες.
Σε αυτό το πρώτο μέρος (από 3 μέρη), ο γερμανός ερευνητής Harald Kautz Vella μιλάει για
την "έξυπνη σκόνη" και τη μαύρη γλίτσα.

Η μαύρη γλίτσα λοιπόν, φαίνεται να είναι μια μορφή τεχνητής νοημοσύνης.

Στο άλλο βίντεο, ο τύπος λέει ότι βρέθηκε ) σε μαύρα κουτιά,
ειδικά στα νησιά Φόλκλαντ, γι'αυτό και η Θάτσερ έκανε πόλεμο με την Αργεντινή
αρχές δεκαετίας του '80 γι'αυτά τα νησιά. Λέει ότι η γήινη γλίτσα είναι η "καλή"
και η εξωγήινη η "κακή"... λες και δεν ειναι αρκετά αλλόκοτα τα πράγματα στον πλανήτη
αυτή την εποχή, βγήκε στην επιφάνεια κι αυτό το αλλόκοτο. Λένε κι αυτοί ότι
η μαύρη γλίτσα έχει νοημοσύνη, είναι λέει μια νανο ουσία άνθρακα, που κινείται.
"καταλαμβάνει" ανθρώπους και τους κάνει "κακούς"...
Αφαιρεί λέει το χρώμα... κρυσταλοποιεί τα πάντα και τα κάνει συμπαγή...

Αυτά άκουσα μέχρι στιγμής και αυτά βρήκα ως τώρα.
Αν βρω κάτι περισσότερο, θα το φέρω φυσικά. Αν έχετε ακούσει κάτι γι'αυτό,
θα μ'ενδιέφερε να ακούσω τι...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
alkinoos
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 6717
Εγγραφή: Παρ 08 Απρ 2011, 23:21
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 79 φορές
Έλαβε Likes: 92 φορές

Re: Black Goo (μαύρη γλίτσα)

Δημοσίευση από alkinoos » Τετ 16 Σεπ 2015, 13:38

Δεν έχω ακούσει κάτι περί "γλίτσας"...
Υπάρχουν 2 μορφές Black Goo, η μία φτιαγμένη από τη γη, η άλλη ήρθε εδώ εσκεμμένα σε σμήνος μετεωριτών, πριν 80,000 χρόνια. Και οι δύο (ουσίες) έχουν συνείδηση και είναισχεδιασμένες για να δημιουργούν ζωή από τα υλικά αυτού του πλανήτη. Με λίγα λόγια, είναι ένας μηχανισμός "σποράς"...
Η νοημοσύνη που σκόρπισε τη "γκλίτσα" από το διάστημα, δημιουργεί ζωή που παρακάμπτει την
φυσική τάξη, και φέρνει μορφές ζωής σε υψηλότερο επίπεδο από αυτό που θα έπρεπε φυσιολογικά να είναι. Σε αυτήν την περίπτωση, οι ΜΕΓΑΛΕΣ αράχνες.
Σε αυτό το πρώτο μέρος (από 3 μέρη), ο γερμανός ερευνητής Harald Kautz Vella μιλάει για
την "έξυπνη σκόνη" και τη μαύρη γλίτσα.
Μου θυμίζει τη θεωρία της Πανσπερμίας..αλλά <ο ερευνητής> το προχωρά το θέμα με τη καλή γήινη και τη κακή εξωγήινη γλίτσα, βάζει και δικές του θεωρήσεις όπως, φυσική τάξη, μορφές ζωής,υψηλότερο επίπεδο,φυσιολογικά.
"Ο ύπνος του σώματος έγινε ξύπνημα της ψυχής και το κλείσιμο των ματιών αληθινή όραση, και η σιωπή μου εγκυμονούσε το καλό, και η διατύπωση του λόγου μου έγινε δημιούργημα αγαθό" Ερμής Τρισμέγιστος

Δεν στηνω καινούργια είδωλα εγώ, τα παλιά ας μάθουν τι τους στοιχίζει το να έχουν ξύλινα πόδια - Νιτσε @ Ιδε ο άνθρωπος

Ήρθαν ντυμένοι φίλοι αμέτρητες φορές οι εχθροί μου το παμπάλαιο χώμα πατώντας και το χώμα δεν έδεσε ποτέ με τη φτέρνα τους - Ελυτης
Άβαταρ μέλους
Dread
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2990
Εγγραφή: Τρί 05 Απρ 2011, 10:13
Irc ψευδώνυμο: Dread
Φύλο: Άνδρας

Re: Black Goo (μαύρη γλίτσα)

Δημοσίευση από Dread » Τετ 16 Σεπ 2015, 14:08

Από τα κεντρικά θέματα (ύπουλη και κακή εξωγήινη μορφή ζωής ) στην σειρά των X-files .... :wink:
Μαζεύτηκαν πολλοί "γνώστες" και "ειδικοί"....
Η σιωπή αυτοεπιβάλλεται σιγά-σιγά.....
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Black Goo (μαύρη γλίτσα)

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 16 Σεπ 2015, 15:48

Dread έγραψε:Από τα κεντρικά θέματα (ύπουλη και κακή εξωγήινη μορφή ζωής ) στην σειρά των X-files .... :wink:
Σωστά




βασικά έβαλα το λάθος βίντεο με τον Γερμανό πιο πάνω
στο τρίτο μέρος λέει για τη γλίτσα



https://www.youtube.com/watch?v=R7VpXCoBpTs

κι αν κάποιος θέλει ν'ακούσει σχετικά, σαφώς καλύτερα απ'αυτόν.
Ο άλλος που έβαλα, είναι ολίγον ασόβαρος.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Joy
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2377
Εγγραφή: Πέμ 10 Μαρ 2011, 11:48
Φύλο: Γυναίκα

Re: Black Goo (μαύρη γλίτσα)

Δημοσίευση από Joy » Δευ 21 Σεπ 2015, 17:01

Δύο υποτιτλισμένα βίντεο με τον Harald Kautz Vella να μιλάει γιά την "μαύρη γλίτσα" και πολλά άλλα ενδιαφέροντα.
Monkey Business

Οταν ενας επιστημονας συνδυαζει μεταφυσικη στην ερευνα το αποτελεσμα μπορει να ειναι ενδιαφερον, οταν ειναι και συνωμοσιολογος, δηλαδη «τρελλος» το αποτελεσμα μπορει να ειναι εκπληκτικο.
Ο Harald Kautz Vella εχει μελετησει Φυσικη, Advanced Physics, Γεωλογια, Βιοχημεια, Environmental monitoring, Electrosensitivity και τα τελευταια χρονια ασχοληθηκε με την αναλυση των Chemtrails με εναν διαφορετικο τροπο. Αρχισε να ανακαλυπτει «πραγματα» που δεν ηταν γνωστα πριν.
Μετα την δημοσιευση του βιβλιου “Dangerous Imagination, Silent Assimilation” μαζι με την Cara St.Louis αρχισαν να τον καλουν σε διαφορετικα μερη να δωσει διαλεξεις.
Μια απο αυτες ειναι η διαλεξη στο Woodborough,Wiltshire.
Ας δουμε μερικα αποσπασματα απο αυτη με Ελληνικους υποτιτλους.Στο βιντεο που ακολουθει ο Harald Kautz Vella απαντα σε ερωτησεις.
Σε μια απο αυτες περιγραφει και το πειραμα με τους πιθηκους οταν εμαθαν πως να χρησιμοποιουν λεφτα.
Μερικες σκεψεις για τον ελαχιστο αριθμο ανθρωπων που θα δημιουργησουν το νεο μορφογενετικο πεδιο.
Harald Kautz Vella: Πολλαπλασια του 12.
Γεωργιος Γκουρτζιεφ: 300 συνειδητοι ανθρωποι μπορουν να αλλαξουν τον κοσμο.
Gregg Braden: Η τετραγωνικη ριζα του 1% του πληθυσμου.
Για εναν πληθυσμο 10 εκατομμυριων το 1% ειναι 100.000
Η τετραγωνικη ριζα του 100.000 ειναι 316.
Στο επομενο βιντεο ο Harald Kautz Vella μιλαει για Black Goo, Chemtrails, Morgellons, AI, Scalar Waves και πως ολα αυτα συνδεονται για να δημιουργησουν το συστημα ελεγχου.
Το Black Goo ειναι μια αγνωστη εννοια για τους περισσοτερους, ειναι ο υλικος φορεας της συλλογικης συνειδησης.
Υπαρχουν δυο ειδη Black Goo, ενα που εχει εξωγηινη προελευση και εχει σαν σκοπο, σαν προγραμμα να αφομοιωσει ολη την ζωτικη ενεργεια του πλανητη για να επιβιωσει. Με πιο χαρακτηριστικο παραδειγμα τον μαυρο κυβο στη Μεκκα.
Και ενα γηινο, που ειναι αυτο που δημιουργει τα Ley lines, και τα τελευταια χρονια γινεται μια συστηματικη προσπαθεια καταστροφης του με το fracking απο μια συγκεκριμενη ομαδα «ανθρωπων».


L'état, c'est moi
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κόσμος - Σύμπαν-Επιστήμη”