Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Εδώ τα επιλεγμένα άρθρα
Άβαταρ μέλους
Dhmellhn
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 4046
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 15:16
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: ΕΛ-ΛΑΣ
Έδωσε Likes: 27 φορές
Έλαβε Likes: 71 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από Dhmellhn » Σάβ 31 Δεκ 2016, 21:04

Ευτυχές και δημιουργικό το 2017.

Παραδοσιακά Πρωτοχρονιάτικα κάλαντα από την Κύπρο. Το 2017 θα είναι κρίσιμο έτος για την ελληνική Μεγαλόνησο:

Δεν έχουμε αιώνιους συμμάχους ούτε διηνεκείς εχθρούς. Τα συμφέροντά μας είναι αιώνια και διηνεκή. Αυτά έχουμε καθήκον να τα προασπίσουμε. (ΛΟΡΔΟΣ ΠΑΛΜΕΡΣΤΟΝ)
Άβαταρ μέλους
zaxarias mytilinios
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 486
Εγγραφή: Τρί 06 Οκτ 2015, 23:53
Irc ψευδώνυμο: zaxarias mytilinios
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 8 φορές
Έλαβε Likes: 16 φορές
Επικοινωνία:

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από zaxarias mytilinios » Σάβ 31 Δεκ 2016, 22:30

Σε λίγο το 2016 θα είναι παρελθόν και στο ημερολόγιο θα γράφει ένα επιπλέον έτος, τα 37 έτη μου θα έχουν γίνει 38. Δεν θα ευχηθώ τίποτα για το 2017. Ό,τι βρέξει ας κατεβάσει, ούτως ή άλλως δύσκολα τα ευχολόγια πιάνουν, εκτός και αν το βλέπουμε αμιγώς ψυχολογικά.
Όμως αυτό που μπορώ και θα το κάνω δημόσια είναι η αποτίμηση μου, όσο πιο αντικειμενική γίνει μέσα σε ένα άκρως υποκειμενικό ποστ.
Το 2016 ήταν περίεργη χρονιά. Φιλίες διαλύθηκαν, φιλίες γανώθηκαν, τσακωθήκαμε, αγαπήσαμε και αγαπηθήκαμε, κλάψαμε, αρρωστήσαμε, συρθήκαμε και αναστηθήκαμε. Αν κλείνοντας η χρονιά μας βρήκε πιο σοφούς; Δεν ξέρω, αυτό θα το κρίνει η ιστορία και ο πιο αυστηρός κριτής, τα παιδιά μας.
Το 2016 για εμένα ήταν η χρονιά που αποφάσισα να ακούσω τις παραινέσεις καλών φίλων και να εκτεθώ στην κριτική του κοινού για τις απόψεις μου. 3.500 διαδικτακοί φίλοι για ένα προφιλ ενός έτους ζωής, μετά από 2 ξεσκαρταρίσματα στατιστικά σημαίνει πολλά. Ψυχολογικά ακόμα περισσότερα. Πιο ευτυχής ακόμα είμαι από τα 4 εκατ. ανθρώπων που διάβασαν τις απόψεις μου αυτό το χρόνο στο μπλογκ μου, εκ των οποίων πάνω από 200.000 ήταν μοναδικοί viewers.
Το 2016 δώσαμε και εμείς σαν συγγραφική ομάδα της ΛΑΛΗΤΡΙΣ από το μετερίζι μας την μάχη της αφύπνισης. Αυτός ο αγώνας ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ. Πλέον όσοι αφυπνίσθηκαν ξέρουν που βρισκόμαστε και προς ποια κατεύθυνση βαδίζουμε. Αν έχω βάλει έστω και ένα λιθαράκι σε αυτό, πραγματικά θα ένοιωθα πολύ χαρούμενος, έως και ευτυχής. Σίγουρα κάναμε / έκανα και λάθη! Τα λάθη είναι για τους ανθρώπους. Άλλωστε είμαι ο Ζαχαρίας και όχι κάποιο ρομποτ που αναδημοσιεύει και μαζεύει χρήματα... Στους 10 μήνες αγώνα τα έσοδα από τις διαφημίσεις της σελίδας ήταν συνολικά 452 ευρώ, αυτό για να κλείσω μερικά στόματα.
Στην αποτίμηση μου θέλω να ευχαριστήσω τους ανθρώπους που με στήριξαν, με στηρίζουν, με υποστηρίζουν και μου δίνουν ώθηση όταν έρχεται η ώρα που κωλώνω, τον Nikolaos Gonos (stranger), τον οποίο θεωρώ μέντορα μου, την Vicky (vasoula 2908) για τις ώρες που μοιραζόμαστε στα Ραδιογραφήματα, αλλά και την υπομονή της όλον αυτόν τον καιρό που λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και οικογενειακών αναγκών αδυνατώ να ανταποκριθώ στην υπόσχεση μου για εβδομαδιαία εκπομπή, τον Chris_ για τις ατελείωτες ώρες συζητήσεων, για το άνοιγμα του ορίζοντα, για τις διαφωνίες και τις συμφωνίες...
Ιδιαίτερες ευχαριστίες στην στενή μου συνεργάτιδα την Nora Sarissa (Dreamworks) για την φιλιά της, για τις ατελείωτες ώρες που μοιρασθήκαμε διαδικτυακά για να κρατήσουμε την Λαλητρίς όρθια και να την φθάσουμε στην 1.000 θέση μέσα σε 10 μήνες, αλλά κυρίως για τον χαρακτήρα και την ακεραιότητα της! Ήταν εκεί όταν κάναμε το άλμα και εκεί όταν από κοινού λάβαμε την απόφαση να σταματήσουμε να είμαστε σελίδα εκτόνωσης της συναισθηματικής οργής των αγανακτισμένων Ελλήνων. Πλέον στην νέα προσπάθεια που θα επανεκκινήσει σε λίγο καιρό και ελπίζω πως και εδώ θα συμπορευθούμε, θα αφορά ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ την έτερη σελίδα την ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ - ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΔΙΑΒΙΩΣΗ
Να ευχαριστήσω τα μέλη - συναγωνιστές από τα Ιδεογραφήματα, στις συναντήσεις των οποίων νοιώθω ότι βρίσκομαι μέσα στην οικογένεια μου.
Κλείνοντας θέλω να ευχαριστήσω ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ, για τον κοινό μας αγώνα, για τις κοινές μας αγωνίες, τους προβληματισμούς, για την τρέλα και την αγάπη που μοιράζομαστε για το ΥΨΙΣΤΟ αγαθό, ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ, ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ, αυτήν την ευλογημένη γη που σύντομα θα κληθούμε να την υπερασπισθούμε από εσωτερικούς και εξωτερικούς εχθρούς.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

To post αυτό ανέβηκε στο προφιλ μου και στο μπλογκ. Οι ευχαριστίες είναι ειλικρινείς προς όλους.
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από doctormarkon » Σάβ 31 Δεκ 2016, 23:22

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
Dihnekhs
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Δευ 03 Οκτ 2016, 16:39
Irc ψευδώνυμο: DIHNEKHS
Φύλο: Γυναίκα
Έλαβε Likes: 7 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από Dihnekhs » Κυρ 01 Ιαν 2017, 02:50

Εικόνα , σε όλους ... Ρόη - Πάνος!!! ...και χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες!!! :rose: :rose: :rose:
Άβαταρ μέλους
Irene3006
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 6719
Εγγραφή: Δευ 03 Ιαν 2011, 00:48
Irc ψευδώνυμο: Irene3006
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Στο άπειρο.... Κι ακόμα παραπέρα.... :)
Έδωσε Likes: 3 φορές
Έλαβε Likes: 16 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από Irene3006 » Κυρ 01 Ιαν 2017, 06:18

Καλή χρονιά σε όλους... Εύχομαι υγεία, αγάπη, χαμόγελα, αλληλεγγύη και αισιοδοξία γι αυτό το νέο έτος που μόλις ξεκίνησε...!

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν...!
Bικάκι μας.. Να είσαι γερή και δυνατή!

:rose:
Αλλά κάτεχε ότι μονάχα κείνος που παλεύει μέσα του θά 'χει μεθαύριο μερτικό δικό του στον ήλιο.

Αυτός ο κόσμος ο μικρός, ο μέγας!

Οδυσσέας Ελύτης
Άβαταρ μέλους
delfini05
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2082
Εγγραφή: Κυρ 17 Απρ 2011, 21:45
Irc ψευδώνυμο: delfini05
Φύλο: Γυναίκα
Έλαβε Likes: 2 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από delfini05 » Κυρ 01 Ιαν 2017, 15:26

:cleft: 2017 :cright:

Χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!!!!

Θα είναι μια υπέροχη χρονιά;;;;
ΘΑ ΕΙΝΑΙ :-)
Το δένδρο είναι ίδιο, η πλευρά θέασης είναι διαφορετική...
Άβαταρ μέλους
Aquila
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1762
Εγγραφή: Κυρ 21 Αύγ 2016, 17:18
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 212 φορές
Έλαβε Likes: 460 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από Aquila » Κυρ 01 Ιαν 2017, 15:35

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά με υγεία και δύναμη για το 2017.

Βασούλα χρόνια σου πολλά για την ονομαστική εορτή. Να΄σαι πάντα καλά, γερή και χαρούμενη! Εικόνα
₪₪₪₪₪₪ ЭЄ ₪₪₪₪₪₪
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Hlios
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 10006
Εγγραφή: Παρ 08 Ιούλ 2011, 11:53
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 39 φορές
Έλαβε Likes: 63 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από Hlios » Κυρ 01 Ιαν 2017, 19:23

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 02 Ιαν 2017, 00:44

Eυχαριστώ θερμά όλους τους φίλους για τις ευχές τους προσωπικά σε μένα, :ty:
και θέλω να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου στον καλό μας Βασίλη (BRS) και σε
όλους τους συνονόματους που γιόρταζαν σήμερα :) (χθες δηλαδή)


και χειροκροτώ τις πανέμορφες εικόνες με τις οποίες στολίζετε τα ΙΔΕΟ μας. :clap:



Τέλος,
ένα μεγάλο μπράβο και τα σέβη μου στον Ζαχαρία για το εξαιρετικό ποστ του! :urock:
Ολόκληρο είναι εξαιρετικο, στέκομαι ειδικά σ'αυτό
zaxarias mytilinios έγραψε:ο 2016 δώσαμε και εμείς σαν συγγραφική ομάδα της ΛΑΛΗΤΡΙΣ από το μετερίζι μας την μάχη της αφύπνισης. Αυτός ο αγώνας ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ. Πλέον όσοι αφυπνίσθηκαν ξέρουν που βρισκόμαστε και προς ποια κατεύθυνση βαδίζουμε. Αν έχω βάλει έστω και ένα λιθαράκι σε αυτό, πραγματικά θα ένοιωθα πολύ χαρούμενος, έως και ευτυχής.
έχεις συμβάλει κι εσύ και η Σέβη και πολλοί άλλοι oπως ο Κόρακας κι ο Νικος ο Γκόνος φυσικά,
ΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ. :respect:
Καταλαβαίνω απολύτως το "ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ" που έγραψες και μάλιστα με κεφαλαία...
Και λέω πως το καταλαβαίνω, σε σχέση με το πώς το νιώθω βέβαια εγώ ...και σε σχέση με αυτό,
είδα αυτο που έγραψες φοβερά συγχρονικό λίγο πριν σβήσει το 16...

Για να δώσω σαφέστερο στιγμα του πώς το νιώθω, θα δώσω απόσπασμα από
κάτι που έγραψα σε ένα λινκ στο οποιο με ταγκάρισε ο Κουντούρης..
η ατζέντα προχωράει όπως γουστάρουν αυτοί. Το θέμα είναι να εστιάσουμε στη δική μας ατζέντα που είναι η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ και η ΚΑΘΑΡΣΗ από τα κτήνη. Το να εκθέτουμε τις πομπές τους χωρίς αποδείξεις
δε βοηθάει σε τίποτα πια. Οσοι ήταν να αφυπνιστούν αφυπνίστηκαν, όσοι ήταν να τους πάρουν χαμπάρι
τους πήραν. Οσοι είναι υποδουλωμένοι στην πραγματικότητα εκείνων και στην ατζέντα τους,
ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΔΟΥΛΟΙ όσα και να τους καταδείξουμε. Πλέον πρέπει να απευθυνομαστε σε αυτούς
που τους πήραν χαμπάρι, να ενωθούμε αρκετοί, να γίνουμε η κρισιμη μάζα, μπροστά στην οποία
θα καταρρεύσουν σαν χάρτινοι πύργοι. Μπορούμε να το κάνουμε αυτό? Εχει καλώς. Δε μπορούμε?
Τότε θα παραμένουμε διαρκώς θεατές στις βρωμιές και τα εγκλήματά τους που εμείς θα διαπιστώνουμε
και θα καταδεικνύουμε κι αυτοί θα τα απορρίπτουν ως FAKE NEWS. Καιρός λοιιπόν όλοι εμείς
που τους πήραμε χαμπάρι, να τους πολεμήσουμε, κι όχι απλά να δείιχνουμε τα ανομήματά τους.
Αυτο΄πλέον ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ.

Αν θα έκανα έναν απολογισμό της χρονιάς αυτής, θα έλεγα πως δεν την ειδα σαν τοσο άγρια όπως άλλοι.
Παράξενη κι αλλόκοτη την είδα, αλλά έχω την αίσθηση πως κάθε χρονιά στη συνέχεια,
θα γίνεται όλο και πιο παράξενη... :wink:
Με επαλήθευσε σ'αυτό που ένιωθα στην αρχή της, ότι θα γίνουν μεγάλες αποκαλύψεις, μεγάλα
γεγονότα και μεγάλες εκπλήξεις...
Δε με χάλασε αυτή η χρονιά στο σύνολό της, πρώτον γιατί αφυπνίστηκαν περισσότεροι (σε παγκόσμιο επίπεδο) και συνεχιζουν να αφυπνίζονται με γοργότερους ρυθμούς, γι'αυτό και οι ιλουμελάτοι :loco:
πασχιζουν να θολώσουν τα νερά με τους παραπληροφορητές τους που καλοπληρώνουν για να μπουν
στο νετ και να προκαλέσουν σύγχυση, ενώ τα πιόνια τους οι εμφανείς και επιφανείς άρχοντες/εξουσιαστές,
παλεύουν να φιμώσουν ολοένα και περισσότερο τις φωνές σε μια προσπάθεια να θάβεται ή να πνίγεται η αλήθεια...κι έτσι να αναχαιτίσουν την αφύπνιση. Θα περάσουμε από πολλές στενωπούς ακόμα, αλλά στην τελική δεν θα τα καταφέρουν.Αποκαλύφθηκαν τόσες πληροφορίες στο 16, που φτάσαμε (νομίζω πια) στο ξύπνημα της κρίσιμης μάζας. Δεύτερον τα ΜΜΕ απαξιώθηκαν ακόμα περισσότερο σε βαθμό
που οι καναλάρχες και οι δηημοσιοκάφροι άρχισαν να χτυπάνε ενέσεις και να παίρνουν υπογλώσσια...
Τρίτον, φαίνεται μια αλλαγή στη παλίρροια όπως λέει ο Άικ, βλέποντας το πολιτικό σκηνικό
και την συνεχιζόμενη πτώση της ΕΕ...

Σε προσωπικό επίπεδο, μπορεί να έχασα κάποιους φίλους, όχι όμως από μανούρα, απλά χαθήκαμε...
σίγουρα σ'ένα βαθμό με θλίβει λίγο αυτό σαν απώλεια, αλλά δεν στέκομαι σ'αυτό. Οφείλω να προχωρώ
μπροστά και να μην κοιτάω τόσο πίσω ώστε να χάνω την πρόσθια περπατησιά μου...
Αν είναι να φεύγουν γιατί διαφοροποιούνται οι κατευθύνσεις των μονοπατιών που βαδίζουμε,
και λογικό και θεμιτό. Τους ευχαριστώ για όσα μου έδωσαν στο διάστημα που συμπορευόμασταν
και τους εύχομαι τα καλύτερα για τη συνέχεια...
Σ'αυτούς που είναι ακόμα παρόντες θέλω να τους πω ένα ευχαριστώ από καρδιάς που είναι στη ζωή μου.
Σίγουρα όλοι σας, συμβάλλετε για να γίνομαι καλύτερος άνθρωπος! :rose:


Για πολλοστή φορά (και τελευταία) ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! :giverose:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από doctormarkon » Δευ 02 Ιαν 2017, 10:02

Η νέα χρονιά μπήκε για μένα με αυξημένη συγχρονικότητα.

Οι συγχρονικότητες που δεν είναι "συμπτώσεις" δεν είναι σχεδόν ποτέ "κακές".
Σπάνια είναι πολύ καλές και τις περισσότερες φορές είναι ουδέτερες, παιχνιδιάρικες και διασκεδαστικές.

Βέβαια με την πάροδο του χρόνου γίνονται καμιά φορά σημαδιακές ή μοιάζουν να στέλνουν κάποιο μήνυμα.

Η χρονιά μπήκε με τις συνηθισμένες όπως ώρα στον υπολογιστή 11.11 ή μία λέξη να ακούγεται δύο φορές από εμένα και ταυτόχρονα από κάποιο βίντεο που παίζει στον υπολογιστή.

Στο τραπέζι μιλούσαμε χθες με το γιο μου για σχολές.
Του είπα ότι αν περάσει σε μια συγκεκριμένη σχολή ξέρω έναν καθηγητή εδώ και πολλά χρόνια (μάλλον δεν είναι στο πεδίο του).
Είπα το όνομα του καθηγητή και εκείνη την ώρα χτυπάει το κινητό μου. Ήταν ο συγκεκριμένος καθηγητής!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Είχε πολύ καιρό να με πάρει τηλέφωνο ή να περάσει από το γραφείο. Με πήρε για τα χρόνια πολλά.

Τις χαίρομαι τις συγχρονικότητες ακόμα και αν δεν έχουν ιδιαίτερη σημασία.

Γι αυτό θέλω να ευχηθώ εκτός των άλλων

ΚΑΛΕΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΚΟΤΗΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Το 2017 να είναι μια χρονιά με πολλές καλές συγχρονικότητες.
Να τις εντοπίζουμε, να τις μελετάμε να τις σχολιάζουμε. :xara: :xara: :xara: :xara:

Μικρές χαρές που σπάνε τη ρουτίνα και τη μονοτονία και φέρνουν μεγαλύτερες.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
Dihnekhs
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Δευ 03 Οκτ 2016, 16:39
Irc ψευδώνυμο: DIHNEKHS
Φύλο: Γυναίκα
Έλαβε Likes: 7 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από Dihnekhs » Δευ 02 Ιαν 2017, 15:51

Άβαταρ μέλους
Athenian
Φρεσκαδούρα
Φρεσκαδούρα
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Τρί 25 Οκτ 2016, 23:49
Irc ψευδώνυμο: ενεχει(irc)καρδιαμου
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 2 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από Athenian » Τρί 03 Ιαν 2017, 14:29

Τα Χριστούγεννα πέρασαν άρα δεν έχει νόημα να στείλω τις ευχές μου γι αυτά! (Παρεπιπτόντως η ονομαστικη μου εορτη ήταν την παραμονη...)
Ο Καινούργιος χρόνος όμως, τώρα αρχίζει...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ, ΣΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΤΗΝ ΓΛΥΚΕΙΑ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΙΔΟΓΡΑΦΗΜΑΤΩΝ
Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ.... :rose:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Καλά Χριστούγεννα και ευτυχής η νέα χρονιά

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 03 Ιαν 2017, 16:57

Athenian έγραψε:Τα Χριστούγεννα πέρασαν άρα δεν έχει νόημα να στείλω τις ευχές μου γι αυτά!
Αυτό το προεξέχον ανέβηκε εκεί πάνω, πριν τα Χριστούγεννα...
Αν βγεις όμως στην κεντρική σελίδα και κλικάρεις πάνω στην εικόνα (με τον παγωμένο σταυρό)
θα δεις ότι θα πας κατ'ευθείαν από την παραμονή, που αρχίζουμε να ευχόμαστε για τη χρονιά που ήρθε :wink:
Athenian έγραψε:(Παρεπιπτόντως η ονομαστικη μου εορτη ήταν την παραμονη...)
εντάξει, εγώ έκανα 2 χρόνια να εμπεδώσω πότε γιορτάζει η κόρη μου, και μέχρι
ΚΑΙ τα 2 της, τη γιόρταζα 19/9 ενώ του Αγ. Ευσταθίου είναι στις 20...
ΤΟΣΟ ενήμερη για το εορτολόγιο. :loco:
Κοινώς δεν ξέρω την τύφλα μου από ονομαστικές εορτές...
Θα μου διέφευγε και η δική μου ακόμα, που...παρεμπιπτόντως (στο θυμίζω κι εγώ χεχε)
είναι πρωτοχρονιάτικη. :P

Δε μας είπες βέβαια εσύ η παραπονιάρα αν άκουσες τις αναφορές που έκανα
σε σένα στο βιντεάκι με τη Φανούλα... Μου βγήκαν φυσικά στη στιγμή γιατί
δεν είχαμε κάνει καμία προετοιμασία, αλλά ελπίζω αυτές να εξάλειψαν
έστω και λιγάκι τα παραπονάκια :D

Μπορεί λοιπόν να το λέω λίγο ετεροχρονισμένα, αλλά δεν παύω να σου εύχομαι από καρδιάς
Χρόνια σου Πολλά :rose:

Καλή χρονιά να έχεις, κούκλα :giverose:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προεξέχοντα”