Φασιστικά κόλπα του ΥΤ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Φασιστικά κόλπα του ΥΤ

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 08 Οκτ 2008, 17:18

Άρχισαν οι φασιστικές φιμώσεις στο γιουτουμπ!

Κοιτώντας σε λίστα αγαπημένων μου διαπίστωσα πως πολλά βίντεο που είχα βάλει εκεί μέσα, δεν είναι πια...χμ... διαθέσιμα...

Τίτλος βίντεο: Alien Being Caught On Tape [video unavailable]
Όταν αναζητώ τον χρήστη που το ανέβασε: This account is suspended.

UFOS: The Greatest Story Ever Denied part1 και 2 και όσα ήταν στη σειρά : [video unavailable]
Το ανέβασε ο ίδιος χρήστης που προανέφερα και φυσικά This account is suspended.

Alien Caught on Tape Interview - Larry King - CNN 05.31.08 [video unavailable]
και αυτός ο χρήστης βέβαια (άλλος αυτός) έφαγε το κλασικό πλέον: This account is suspended.

EBE part 1 [video unavailable] (θέμα : Εξέταση- ιατρική και όχι μόνον- εξωγήινων)
όταν έψαξα και άλλα του χρήστη, ΟΛΑ τα υπόλοιπα μου δείχνει: This video has been removed due to terms of use violation.
Ο χρήστης βέβαια είναι ο πρώτος που ανέφερα, τον οποίο τον έφαγε κλασικά το μαύρο σκοτάδι.

Ο ίδιος πάλι ανέβασε και χάθηκαν μαζί μ'αυτον:

BREAKING STORY: Columbia Actually Shot Down By A UFO [video unavailable]


και προσέξτε: Διέγραψαν ΟΛΗ τη σειρά David Icke on 9/11 & 7/7 (part 1 of 11) [video unavailable] όπου ο Ντέιβιντ Άικ Εξηγεί ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ το πώς έγινε η δουλειά των διδύμων εκ των έσω, με αδιαμφισβήτητα στοιχεία!!!

David Icke on 9/11 & 7/7 (Part 1 of 11)

David Icke blows the lid wide open on the 9/11 and 7/7 false-flag terror attacks. This video is in 11 parts and is taken from David Icke's 7-hour presentation at the Brixton Academy in 2006.

As an aside, it is amazing how you can re-arrange the letters in the name "David Icke" to come up with the words "Advice Kid". And that's exactly what David Icke has been to me. I was one of the many programmed sheep of this world, who believed that 90% of what politicians and the media says is the gospel truth. It just goes to show how wrong you can be! When I read David Icke's book -- The Biggest Secret, I felt that all my questions had been answered. I spent years wondering why the world is the way it is, and why nothing seems to change for the better, regardless of who is "voted" into power. And no matter how much I tried to work it out, I could never find a firm conclusion. And then one day, by pure accident, I came across David Icke's book -- The Biggest Secret, and it blew my mind. I just couldn't stop reading. Before I had even finished reading the first few pages I was hooked, because I knew that this was the information that has been kept from us for so long. And it made so much sense. When I read that book, it finally dawned on me why the mainstream media had given David Icke such a hard time during the early 1990's. He was letting the cat out of the bag and Rupert Murdoch and the rest of the neo-nazi oligarchy didn't like it.

David Icke never said that he is THE son of God. He said that he is A son of God, just as we are all sons and daughters of God - our creator. Yet Rupert Murdoch's brand of toilet-papers, that he laughingly calls "newspapers", put Icke on the front pages with the headline "Icke Thinks He's Jesus!". When I saw that, I knew straight away that there was a concerted campaign by the mainstream media to discredit David Icke in any way they can, using outright lies and gross distortions of the truth. I notice that the rags printed by Howling Mad Murdoch don't mention Icke anymore. That's because they know that so many people are waking up today, and everything that Icke said in the 90's has come true. I have huge respect for David Icke because it takes a lot of guts and determination to reveal the ugly truth to the masses

Δεν έτζασαν ακόμα το χρήστη που τα ανέβασε. Του'στειλα ΡΜ ρωτώντας τον τι απέγινε η σειρά, και γιατί κατέβηκε.

Αυτό εδώ
Avian flu - Canada, you have 2 weeks to save your children [video unavailable]
09:54

Ήταν τρομερά σημαντικό. Στο more info του βιντεο ελεγε:
If you think 911 was an inside job, wait till you see what the next plan is...another genocide? WE have been since last year or prior under a media blackout...Judge for yourself...remember with everything your read in the government websites - only embellishment is provided with play on words. Find the document " Building a north American community and the dots connect ...In order to stop these people, we need to get rid of Harper and the Liberals and everyone else who voted in favor of the SPP and the BUSH AGENDA...

Αποκάλυπτε ένα εφιαλτικό σενάριο με τα εμβόλια γρίππης, το οποίο αποδεικνυόταν αληθινό με στοιχεία!(οτι τα εμβόλια εμπεριέχουν υδράργυρο- ένα σχέδιο γενοκτονίας των αρχιλαμογιών του πλανήτη) Όταν τη ρώτησα- και όχι μόνο εγώ- (είναι ακόμα εκεί αυτή) γιατί της το κατέβασαν, απάντησε σε όλους πως δεν μπορεί να πει περισσότερα εκτός από το ότι "έπρεπε" (έτσι το'γραψε εντός εισαγωγικών) να κατέβει το βίντεό της και ο νοών νοείτω.




Κι αυτά κύριοι, μόνο από τα δικά μου favorites.
Ενας Θεός ξέρει πόσα άλλα βίντεο και χρήστες έχει φάει το μαύρο σκοτάδι εκεί μέσα, γιατί ανεβάζουν πράγματα "μη πολιτικώς ορθά".

Εξακολουθείτε να λέτε "έλα ρε αδερφέ, δεν τρέχει τίποτα, συνωμοσιολογικά είναι;"

Αν ναι,

ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ!
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
an3mos
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 20:08
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: ΑΘΉΝΑ
Έλαβε Likes: 1 φορά

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από an3mos » Τετ 08 Οκτ 2008, 17:51

θέλουν να κρύψουν τις μεταφυσικές γνώσεις αλλά γιατί;
τι φοβούνται;
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 08 Οκτ 2008, 18:09

Oχι απαραίτητα μεταφυσικές.

Θέλουν να εμποδίσουν την αφύπνιση γενικότερα, τη σαπίλα των νεοταξιτών και άλλα πολλά...

Ιδού η απάντηση που έλαβα απ'τον χρήστη που είχε ανεβάσει τη σειρά με τον Ντέιβιντ Άικ

Sorry about that, YouTube removed the videos. But we have reposted the whole playlist again here:

http://uk.youtube.com/view_play_list?p=6BC1D46ECB5AA931

Regards,NufffRespect :)

Το καταλάβατε αυτό; To YT λέει, αφαίρεσε τα βίντεο! Αλλά αυτός τα ξανανέβασε.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 08 Οκτ 2008, 18:21

Εδώ λοιπόν το πρώτο μέρος για όποιον ενδιαφέρεται
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Lionheart
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 2876
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:48
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Μόναχο

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από Lionheart » Τετ 08 Οκτ 2008, 20:12

Κατα 80% είμαι σίγουρος ότι έτσι όπως τα λες είναι Αρέλα. Όμως, επειδή το youtube αρχίζει και γίνεται "αναξιόπιστο" σαν σάιτ, καλύτερα κράτα και μία πισινή, γιατί σε κάποιον άλλο μπορεί να παίζουν κανονικά.
Αὐτὰ τὰ δέντρα δὲ βολεύονται μὲ λιγότερο οὐρανό,
αὐτὲς οἱ πέτρες δὲ βολεύονται κάτου ἀπ᾿ τὰ ξένα βήματα,
αὐτὰ τὰ πρόσωπα δὲ βολεύονται παρὰ μόνο στὸν ἥλιο,
αὐτὲς οἱ καρδιὲς δὲ βολεύονται παρὰ μόνο στὸ δίκιο.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 09 Οκτ 2008, 09:24

Tι πισινή να κρατήσω ρε Βάσο; Εδώ βουϊζει ο τόπος.
Δεν αποκλείω καθόλου πλέον, να "ρίξουν" και το δικό μου ακάουντ, γιατί τα παραχώνω έντονα σε κάποια βίντεο και σίγουρα έχω "ενοχλήσει κάμποσα λαμόγια.

Δες αυτό για να καταλάβεις!




Το ΥΤ είναι μια απ'τις ευρύτερες παγκόσμιες κοινότητες, κι όταν γίνονται αυτά εκεί, καταλαβαίνεις γενικότερα τι παίζει...
Δεν πρέπει να εκπλήσσει βασικά, αφού κάπως έτσι παίζει και στον έξω κόσμο.

Είναι αυτό που εγώ αποκαλώ ιδιάζοντα νοητικό φασισμό, όμοιο του οποίου δεν ξανάδε η (καταγεγραμμένη) ιστορία, ο οποίος εξακολουθώ να πιστεύω πως κάνει το Χίτλερ να φαντάζει αγγελάκι.

Πανίσχυρο και φονικότερο απ'όλες τις βόμβες όπλο η χειραγώγηση του νου...Αλλά στο βαθμό που περνάει απ'το χέρι αυτών που νιώθουν, δε θα περάσει ούτε αυτός ο φασισμός.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
_XRHSTOS_
Operator
Δημοσιεύσεις: 2050
Εγγραφή: Δευ 16 Απρ 2007, 01:14
Irc ψευδώνυμο: _XRHSTOS_
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Λάρισα

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από _XRHSTOS_ » Παρ 07 Νοέμ 2008, 13:11

Το αστείο είναι ότι αυτοί οι ίδιοι που φιμώνουν ελληνοκεντρικά,πατριωτικά ή εθνικιστικά βίντεο στο διαδίκτυο,το παίζουν και..."θύματα φίμωσης" και "επιθέσεων" για τα "προοδευτικά" τους βίντεο απο πάνω!!! Μόνο σύνταξη "αντιστασιακού" δε ζήτησαν ακόμη! Τί να πει κανεις!!! :ignore:
Γεια σας
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από Divine Sinner » Παρ 07 Νοέμ 2008, 16:54

Πως ξερουμε οτι αυτοι οι χρήστες δεν παραβίασαν οντως τους ορους χρήσης;
Αν παραβιασει με ενα βιντεο του τους ορους σβήνεται ολοκληρος ο λογαριασμος και τα βιντεο.
Δεν ειναι απαραιτητο να ειναι το βιντεο που ψαχνετε. μπορει να το προκάλεσε ενα αλλο δικό του.
το συστημα με το οποιο σβηνονται τα βιντεο ειναι το flag.
κατα αυτο οποιος χρηστης θιγεται κανει flag το βιντεο ή τον χρήστη. αν μεζεψει πολλα flag τοτε σβηνεται.
το youtube με τα εκατομυρια βιντεο φυσικα δεν εξεταζουν 1 προς 1 τα βιντεο που σβήνουν απλα εμπισθευονται τα flag.
Οσων αφορα εκεινο με τον larry king υποθέτω οτι μπορει να παίζει copyright violation.
Άβαταρ μέλους
nikolaspunkrock
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Τρί 30 Σεπ 2008, 00:00
Irc ψευδώνυμο: nikolaspunkrock
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Καρδιτσαρα

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από nikolaspunkrock » Παρ 07 Νοέμ 2008, 18:05

Oπως ειπε και ο divine sinner υπαρχει και ο ορος που δεν μπορεις να ανεβασεις βιντεο που περιεχουν σκηνες απο τηλεοπτικες εκπομπες αλλα και κινηματογραφικες ταινιες.

Γεγονος ειναι οτι το ΥΤ αρχισε σαν πλακιτσα με παιδακια να κανουν βλακειουλες και τωρα ειναι ενα ισχυρο μεσο ανταλλαγης αποψεων.Ισως αυτο να αρχισε να ενοχλει.Αν ειχε σκοπο την αποβλακωση τωρα ειναι μεσο αφυπνησης κυριως της νεολαιας.Βλεπω συχνα ακομα και στο φειςμπουκ να γινονται forward πολλα βιντεο απο ΥΤ με μηνυματα ισχυρα.Παιζει η περιπτωση να αρχισαν καποιοι να τρεμουν στην ιδεα να γινει το ΥΤ μεσο εκφρασης της αγανακτησης της νεολαιας.Μην ξεχνατε οτι ζουμε σε καιρους οπου η αγανακτηση εκδηλωνεται εντονα απο ολλους και καποιοι προσπαθουν να κοιμησουν τον κοσμο!!!
The revolution will not be televised.The revolution will be live.
Άβαταρ μέλους
seliniasmenos
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 3066
Εγγραφή: Παρ 20 Απρ 2007, 03:50
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Fortress of Solitude

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από seliniasmenos » Παρ 07 Νοέμ 2008, 18:12

Θεε μου! Λογοκρίνουν και το Μυλενάκι!
Α, οχι, είναι θέμα copyright...
If i go crazy, then will you still call me Superman?
[img]http://s11.postimg.org/m0jzyebw3/superm ... 5wbdc6.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από Divine Sinner » Παρ 07 Νοέμ 2008, 18:21

Αν το youtube ενοχλουσε τοτε δεν θα υπηρχε η δυνατοτητα να κανεις add videakia στο hi5 και στο myspace καθως και σε ολα τα ειδη blog.
Άβαταρ μέλους
Astrea
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ 2009, 12:49
Irc ψευδώνυμο: Astrea
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από Astrea » Τετ 03 Φεβ 2010, 17:31

Divine Sinner έγραψε:Αν το youtube ενοχλουσε τοτε δεν θα υπηρχε η δυνατοτητα να κανεις add videakia στο hi5 και στο myspace καθως και σε ολα τα ειδη blog.
Ελπίζω να μην είναι σαν στο Οργουελικό σενάριο όπου στον πρωταγωνιστή δίνεται ένα βιβλίο από μέλος του συστήματος.. το οποίο βιβλίο είναι και ο λόγος που εντέλει τον φυλακίζουν (αφού το μέλος τον έχει καταδώσει ότι το χει στην κατοχή του) και τον βασανίζουν ώσπου να αποδεχτεί το σύστημα ως έχει!!!
Εννοώ εν ολίγοις, οτι εφ
"Ανυπομονώ να δω όλο και περισσότερους ανθρώπους πρόθυμους ν' αντισταθούν στην κατεύθυνση στην οποία οδηγείται ο κόσμος μας..."
Rachel Corrie
Άβαταρ μέλους
Astrea
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ 2009, 12:49
Irc ψευδώνυμο: Astrea
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από Astrea » Τετ 03 Φεβ 2010, 17:35

Astrea έγραψε:
Divine Sinner έγραψε:Αν το youtube ενοχλουσε τοτε δεν θα υπηρχε η δυνατοτητα να κανεις add videakia στο hi5 και στο myspace καθως και σε ολα τα ειδη blog.
Ελπίζω να μην είναι σαν στο Οργουελικό σενάριο όπου στον πρωταγωνιστή δίνεται ένα βιβλίο από μέλος του συστήματος.. το οποίο βιβλίο είναι και ο λόγος που εντέλει τον φυλακίζουν (αφού το μέλος τον έχει καταδώσει ότι το χει στην κατοχή του) και τον βασανίζουν ώσπου να αποδεχτεί το σύστημα ως έχει!!!
Εννοώ εν ολίγοις, οτι εφ
:punch:
και συνεχιζω.. με το οτι η ψευδαίσθηση της ελευθερίας/δημοκρατίας είναι σαφέστατα άκρως πιο επικίνδυνη απο την ύπαρξη ενός απολυταρχικου καθεστώτος... γιατί ο κοσμάκις ξέρει τι να περιμένει!!
"Ανυπομονώ να δω όλο και περισσότερους ανθρώπους πρόθυμους ν' αντισταθούν στην κατεύθυνση στην οποία οδηγείται ο κόσμος μας..."
Rachel Corrie
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5853
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 123 φορές
Έλαβε Likes: 197 φορές

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Τετ 03 Φεβ 2010, 19:33

Έφαγα suspend στο upload 6 εβδομάδες. Έκανα private τα υπόλοιπα βίντεο για να μην τα διαγράψουν.

Δημοκρατία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :banghead:
Άβαταρ μέλους
totispap
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: Τετ 06 Ιαν 2010, 20:39
Irc ψευδώνυμο: totispap
Φύλο: Άνδρας

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από totispap » Τετ 03 Φεβ 2010, 19:47

AnonymosEreynhths έγραψε:Έφαγα suspend στο upload 6 εβδομάδες. Έκανα private τα υπόλοιπα βίντεο για να μην τα διαγράψουν.

Δημοκρατία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :banghead:

Kαλα σου καναν ρε,να μαθεις να ενοχλεις τον κοσμο με αληθειες, :lol: :lol:
Μοναχή το δρόμο επήρες,
εξανάλθες μοναχή.
Δεν είν’ εύκολες οι θύρες,
εάν η χρεία τες κουρταλεί.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 03 Φεβ 2010, 19:51

Σου είπα άνοιξε άλλο ακάουντ, εσύ δεν ακους :cool:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Polikos Arkoudos
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 775
Εγγραφή: Πέμ 14 Ιαν 2010, 11:28
Φύλο: Άνδρας

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από Polikos Arkoudos » Πέμ 04 Φεβ 2010, 11:16

AnonymosEreynhths έγραψε:Έφαγα suspend στο upload 6 εβδομάδες. Έκανα private τα υπόλοιπα βίντεο για να μην τα διαγράψουν.

Δημοκρατία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :banghead:
κάνε ζιπ το μέρος 1 και ανεβασε το κάπου (rapidshare , megaupload , mediafire)
δώσε μου μετά το λίνκ

"Ο Πατριωτισμός είναι έμφυτος στον άνθρωπο, μα εγώ είμαι Εθνικιστής"
-Κωστής Παλαμάς-
-= αλήτες ρουφιάνοι γιουτουμπουτατζήδες =-
Άβαταρ μέλους
sacred_circle
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 580
Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2007, 17:08
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αρχισε...

Δημοσίευση από sacred_circle » Πέμ 04 Φεβ 2010, 11:31

Βασικά το πρόβλημα είναι ότι αν κάποιος στείλει ειδοποίηση,για το οποιοδήποτε βίντεο , ότι παραβιάζει τα Privacy Policy Terms of Service ,Copyright Notices, το YouTube δεν ζηταει λογούς η αποδείξεις , αν θα γίνει για το ίδιο βίντεο πάνω από 2 άτομα γίνεται ,suspended ο λογαριασμός…. :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
Άρα ο οποιοσδήποτε έχει περίοδο μπορεί με ένα φίλο του , στο χαλαρό να σου κατεβάσει το λογαριασμό … και τα βίντεο που έχεις…
Και αν στείλεις μήνυμα, στο YouTube ,θα σου πει έχεις προσβάλε,ι με αυτά τα βίντεο, έχουν διαμαρτυρηθεί χρηστές και θα το ερευνήσουμε….. :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
Πχ εγώ ξέρω ένα παπά, στο μοναστήρι που δουλεύει ο αδελφός μου, που έχει στείλει άπειρα τέτοια μηνύματα, για λαϊκά τραγούδια επειδή νιώθει ότι παρασύρουν, τους νέους σε ακολασίες και λιώνει ολημέρα, στο YouTube , γιατί την έχει δει ότι έτσι θα σώσει…. :lol: :lol: :lol: :lol:
Σκέψου όταν κάποιοι ζουν, στον φόβο της σκιάς τους, με τα βίντεο, που ανατρέπουν τα πιστεύω τους τι θα κάνουν…
:sick: :sick: :sick: :sick:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."
Love is the triumph of imagination over intelligence
[img]http://i36.photobucket.com/albums/e22/S ... ksmall.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 03 Μαρ 2010, 10:02

Τα σημάδια ήταν εκεί από καιρό.
Τώρα εδραιώνονται... τουλάχιστον αν πάρω παράδειγμα απ'αυτό που συμβαίνει στο δικό μου λογαριασμό εκεί μέσα...

Το πρώτο που συνέβη χθες...
Μου μπλοκάρησαν 2 βίντεο. Ενα, το πρώτο μέρος του Μάικλ Τζάκσον για λόγους κόπιραϊτ λέει της σόνι, το άλλο, ήταν το τελευταίο που ανέβασα, "Πλανήτης Φυλακή", πάλι για κόπιραϊτ της Φοξ λέει... Το κουλό βεβαίως είναι, ότι και για τα δύο βίντεο είχα άδεια απ'τους δημιουργούς. Σε εκείνους ΔΕΝ τα μπλοκάρησαν! :banghead: :banghead: :swear:


Σήμερα, και εξ αφορμής κάτι που έγραψε ένας φίλος άγγλος στην αγγλόφωνη ενότητά μας εδώ, διαπίστωσα ότι ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ, τη δυνατότητα να πέφτουν οι τίτλοι (captions). :banghead: :crybaby: :crybaby: :hgamer3: :hgamer3:
Αν δεν είναι προσωρινό glitch, κι αν δεν επανέλθει αυτή η δυνατότητα, καταλαβαίνετε τι σημαίνει αυτό...

Δε χρειάζεται να πω άλλα. Είμαι κάργα συγχισμένη και θα πω χοντρά αν πω κι άλλα τώρα....

Αυτά και με τις υγείες μας. :sick:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
maikmetal7
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Παρ 22 Φεβ 2008, 22:04
Φύλο: Άνδρας

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από maikmetal7 » Τετ 03 Μαρ 2010, 10:31

ArELa έγραψε:Τα σημάδια ήταν εκεί από καιρό.
Τώρα εδραιώνονται... τουλάχιστον αν πάρω παράδειγμα απ'αυτό που συμβαίνει στο δικό μου λογαριασμό εκεί μέσα...

Το πρώτο που συνέβη χθες...
Μου μπλοκάρησαν 2 βίντεο. Ενα, το πρώτο μέρος του Μάικλ Τζάκσον για λόγους κόπιραϊτ λέει της σόνι, το άλλο, ήταν το τελευταίο που ανέβασα, "Πλανήτης Φυλακή", πάλι για κόπιραϊτ της Φοξ λέει... Το κουλό βεβαίως είναι, ότι και για τα δύο βίντεο είχα άδεια απ'τους δημιουργούς. Σε εκείνους ΔΕΝ τα μπλοκάρησαν! :banghead: :banghead: :swear:


Σήμερα, και εξ αφορμής κάτι που έγραψε ένας φίλος άγγλος στην αγγλόφωνη ενότητά μας εδώ, διαπίστωσα ότι ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ, τη δυνατότητα να πέφτουν οι τίτλοι (captions). :banghead: :crybaby: :crybaby: :hgamer3: :hgamer3:
Αν δεν είναι προσωρινό glitch, κι αν δεν επανέλθει αυτή η δυνατότητα, καταλαβαίνετε τι σημαίνει αυτό...

Δε χρειάζεται να πω άλλα. Είμαι κάργα συγχισμένη και θα πω χοντρά αν πω κι άλλα τώρα....

Αυτά και με τις υγείες μας. :sick:

ΗΡΕΜΗΣΕ ΞΑΝΘΙΑ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΑ ΜΟΥ :lol: ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΤΡΩΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ FLAG ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΣΚΟΥΛΙΚΙΑ, ΕΝΩ ΕΣΥ (ΛΟΓΟ ΑΛ/ΠΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ) ΤΟ ΤΡΩΣ FLAG ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΣ ΝΕΟΤΑΞΙΤΕΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣ :banghead: Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΟΥ ΔΙΑΣΠΑΡΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ, ΠΟΣΑ ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΞΟΥΝ; ΕΝΑ, ΔΥΟ,ΤΡΙΑ,ΠΕΝΤΕ Ε! ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΑΡΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ,ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ UPLOAD ΟΚ; ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΛΙΑ, ΘΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ JEW TUBE ΘΕΛΟΥΝΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝΕ....ΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ :ups: :ups:
«Το Όλον Φως, είναι Ένα. Οι Μορφές Του, Διάφορες. Η Ενέργειά Του, Αστείρευτη. Η Αγάπη είναι η Αρχή και το Τέλος του Κύκλου Του».
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 03 Μαρ 2010, 10:34

Πρώτον πρέπει να έρθεις εδώ να με μάθεις να ενσωματώνω τίτλους πάνω στο βίντεο.

Δεύτερον, τα δύο που μου μπλοκάρησαν τα ανέβασα κι απ'το κανάλι μας και ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ PUBLIC ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ!
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Astrea
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ 2009, 12:49
Irc ψευδώνυμο: Astrea
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από Astrea » Τετ 03 Μαρ 2010, 11:33

Και το κανάλι μου είναι διαθέσιμο για όποιον το χρεαστεί… ανά πάσα στιγμή... όποτε θέλετε!!!!
Χαρά μου θα είναι :xara:
"Ανυπομονώ να δω όλο και περισσότερους ανθρώπους πρόθυμους ν' αντισταθούν στην κατεύθυνση στην οποία οδηγείται ο κόσμος μας..."
Rachel Corrie
Άβαταρ μέλους
seliniasmenos
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 3066
Εγγραφή: Παρ 20 Απρ 2007, 03:50
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Fortress of Solitude

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από seliniasmenos » Τετ 03 Μαρ 2010, 12:03

Ε βεβαια, η Σονυ, δεν μου κάνει εντύπωση.
Για να θυμηθώ: Α ναι, η Σονυ είχε κάνει ολόκληρο πόλεμο στον Μαικλ επειδή κατειχε τον μισό καταλογό της και κυριολεκτικά την άρμεγε.
Για να θυμηθώ τι είπε για την Σονυ:


Mετά αρχίσαν τα προβλήματα του Μαικλ; Συμπτώσεις καλέ....
If i go crazy, then will you still call me Superman?
[img]http://s11.postimg.org/m0jzyebw3/superm ... 5wbdc6.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5853
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 123 φορές
Έλαβε Likes: 197 φορές

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Τετ 03 Μαρ 2010, 14:01

Βάσω σε καταλαβαίνω απολύτως και τον θυμό σου επίσης!!!

Έχω σκεφθεί μια άλλη λύση, άνοιγμα περίπου 15 accounts και βίντεο απο το καθένα ξεχωριστά!
Άβαταρ μέλους
PELTASTIS VARNAVAS
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2280
Εγγραφή: Παρ 21 Αύγ 2009, 13:23
Irc ψευδώνυμο: καστροπολεμίτης
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Famagusta - ποιητάρης

Re: Αρχισε η φασιστική φιμωση στο νετ!!

Δημοσίευση από PELTASTIS VARNAVAS » Τετ 03 Μαρ 2010, 18:18

γερά παιδιά!!!!
:thumb:
"Βόηθα, Παναγιά, τη σκέψη
να μην αγριέψει...
"


"Παντιγέρα μαύρη ρούσσα προδομένη μου γενιά
σαν θα σμίξουν οι ανάσες θα φουσκώσουν τα πανιά"

"Θε μου πόσο παράξενοι
είν' οι δικοί μας τόποι
θλιμμένα τα τραγούδια μας
μα γελαστοί οι αθρώποι"




ΧΑΪΝΗΔΕΣ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Youtube, Facebook και άλλα δίκτυα”